Sprzedaż karnetów od 1 grudnia!

W ostatnich dniach poznaliśmy kadrę czerwono-czarnych, która w sezonie 2022 rywalizować będzie na torach eWinner 1. Ligi. Podobnie, jak w ubiegłych latach zachęcamy do zakupu karnetów upoważniających do wstępu na rundę zasadniczą przyszłorocznych rozgrywek – siedem domowych spotkań AFORTI Start Gniezno na stadionie przy #W25! To świetny pomysł na świąteczny prezent!

“Mimo rosnących kosztów funkcjonowania klubu postanowiliśmy utrzymać ceny karnetów na takim samym poziomie jak w sezonie 2021. Wierzymy, że nic nie stanie na przeszkodzie, abyśmy mogli w komplecie emocjonować się zawodami na stadionach w całym kraju. Chcemy się rozwijać, a do tego celu potrzebujemy również wsparcia ze strony kibiców obecnych na trybunach dlatego też zachęcam do zakupu karnetów!” – mówi Dyrektor GTM Start Radosław Majewski.

Sprzedaż karnetów odbywać się będzie stacjonarnie od 1 grudnia w siedzibie klubu (sekretariat, ul. Wrzesińska 27-29) codziennie w godzinach od 10.00 do 16.00. W biurze klubu istnieje możliwość “doładowania” karnetów z ubiegłego sezonu – wówczas nie jest pobierana opłata za wydanie nowej karty w kwocie 10 zł.

Ponadto zachęcamy do zakupu zdalnego – karnety dostępne będą od 1.12 w naszym sklepie internetowym pod adresem http://sklep.startgniezno.com z szybkimi płatnościami i dostawą do domu czy też wybranego Paczkomatu.

Kibice mogą zakupić karnety od 1 grudnia 2021 roku!

Ceny karnetów przedstawiają się następująco:
– karnet trybuna – 300 zł (+10 zł za wydanie nowej karty)
– karnet normalny – cena 240 zł (upoważnia do wejścia na sektory A,B,C) (+10 zł za wydanie nowej karty)
– karnet ulgowy – cena 180 zł (upoważnia do wejścia na sektory A,B,C: – uczniów i studentów do 26. roku życia z ważną legitymacją, – seniorów powyżej 65 lat, – kobiety) (+10 zł za wydanie nowej karty)
– karnet dziecięcy – cena 50 zł (upoważnia do wejścia na sektory A,B,C: dzieci w wieku od 4 do 12 roku życia) (+10 zł za wydanie nowej karty)

Zakup karnetu daje korzyść w postaci jednego darmowego spotkania.
Decydując się teraz otrzymasz dodatkowo niespodziankę!

Tekst: informacja prasowa