GTM Start dziękuje mecenasom czarnego sportu!

W piątkowy wieczór w gościnnych wnętrzach klubu muzycznego Vehikuł Czasu odbyło się spotkanie sponsorów oraz partnerów GTM Start Gniezno w trakcie którego podsumowano oficjalnie zakończony sezon 2021. W minionych rozgrywkach ligowych klub z Pierwszej Stolicy wspierało blisko 150 podmiotów. Na ręce zaproszonych gości złożone zostały specjalne podziękowania.

Podczas spotkania obecny był między innymi Prezydent Gniezna Tomasz Budasz. Głos zabrał także m.in. Rafael Wojciechowski, który podsumował rok na torach żużlowych, mówił ponadto o założeniach budżetowych na sezon 2022 i budowie kadry na przyszłoroczne rozgrywki w eWinner 1. Liga.

Wieczór dedykowany mecenasom czarnego sportu w Gnieźnie był okazją do bliższego przedstawienia osoby Marka Lewandowskiego, nowego dyrektora Marketingu w GTM Start Gniezno. Wśród obecnych na wydarzeniu gości nie zabrakło także kapitana AFORTI Startu – Oskara Fajfera, który mówił między innymi o współpracy z zarządem klubu w temacie budowy zespołu na przyszłoroczne rozgrywki.

Tekst: Radosław Majewski