Rowerowy Speedway z Jagoda Sam!

W najbliższa niedzielę wiele atrakcji na stadionie żużlowym przy ul. Wrzesińskiej. Zapraszamy wszystkich chętnych na: Rowerowy Speedway z Jagodą SAM.

Rowerowa impreza dla dzieci i młodzieży odbędzie się 29 sierpnia 2021 roku na stadionie żużlowym GTM Start Gniezno. W planie organizatorów imprezy wyścigi rowerowe dla dzieci i młodzieży w wieku 2-14 lat, na torze żużlowym oraz wiele dodatkowych atrakcji:
– zamki dmuchane
– konkurs na najlepszy plastron
– wiele innych atrakcji

Pakiety startowe dostępne na stronie http://bilety.startgniezno.com. Każdy uczestnik otrzyma kask w ramach pakietu startowego. Więcej informacji na stronie www.jagodasam.pl!

Szczegóły imprezy:

Impreza rowerowa dla każdego, czy małego czy dużego.
Wstęp wolny dla wszystkich.

Opłacie podlega jedynie pakiet startowy, który gwarantuje udział dziecka (2-14 lat) w wyścigu na torze żużlowym.
Start godzina 10:00
Miejsce imprezy Stadion Żużlowy w Gnieźnie, ul. Wrzesińska 25.

Wskazany każdy rodzaj dwukołowca, bez napędu mechanicznego. Czy to pchacz, dodatkowe 2 kółka, kolarzówka, a może rower miejski. Dopuszczalna pomoc rodzica najmłodszym milusińskim.

Zasady: w każdym wyścigu startuje 6 osób. Obowiązuje podział na kategorie wiekowe oraz płeć. Z każdej fali zostaje wyłonionych 2 najszybszych, którzy przechodzą do kolejnego etapu. Wyścig wygranych wyłoni ostatecznego zwycięzcę, w swojej kategorii.

Do pokonania kolejno:
– 2-4 lat 174m (połowa toru żużlowego)
– 5-6 lat 348m (tor żużlowy)
– 7-9 lat 696m (2x tor żużlowy)
– 10-14 lat 1044m (3x tor żużlowy)