W piątek zaległy mecz w Bydgoszczy (awizowane składy)

Żużlowcy AFORTI Start Gniezno i Abramczyk Polonii Bydgoszcz w najbliższy piątek nadrobią ligowe zaległości. Na godzinę 17.00 zaplanowane zostało zaległe spotkanie tych ekip na obiekcie w Bydgoszczy. We wtorek poznaliśmy awizowane składy na tą konfrontację.

Menadżer Rafael Wojciechowski desygnował do boju najsilniejsze obecnie zestawienie czerwono-czarnych, choć jedna niewiadoma pozostaje pod numerem drugim. Ta pozycja w awizowanym składzie nie została obsadzona przez żadnego zawodnika – przypuszczać należy, że z dwójką lub ósemką na plecach wystąpi Frederik Jakobsen. Drugą parę tworzą Oskar i Kevin Fajferowie. W składzie znalazł się także Fin Timo Lahti, a juniorski duet stworzą Marcel Studziński i Mikołaj Czapla. Pełne zestawienie AFORTI Startu:
1. Peter Kildemand
2.
3. Oskar Fajfer
4. Kevin Fajfer
5. Timo Lahti
6. Marcel Studziński
7. Mikołaj Czapla
8.

W składzie gospodarzy również jedna luka – pod numerem 10. W awizowanym zestawieniu próżno szukać Adriana Gały. Kandydatem do jazdy w tym meczu jest także powracający po kontuzji Francuz David Bellego. Na kogo z tej dwójki postawi sztab szkoleniowy Abramczyk Polonii? Przekonamy się w piątkowy wieczór!
Pełny awizowany skład:
9. Daniel Jeleniewski
10.
11. Grzegorz Zengota
12. Andreas Lyager
13. Wadim Tarasienko
14. Wiktor Przyjemski
15. Nikodem Bartoch
16. Jewgienij Sajdulin

Początek spotkania o godzinie 17.00. Bezpośrednia relacja z pojedynku na antenie nsport+!

Tekst: Radosław Majewski