AFORTI Start bez zmian! Awizowane składy na mecz z Unią Tarnów.

W najbliższą niedzielę zespół AFORTI Start Gniezno podejmie na własnym torze drużynę Unii Tarnów. Nasi niedzielni goście zajmują obecnie ósme, ostatnie miejsce w tabeli i nie mają na swoim koncie dużych punktów. Czerwono-czarni są na pozycji siódmej i z dorobkiem ośmiu oczek cały czas zachowują szanse na awans do fazy play off!

Zespół naszych niedzielnych rywali od początku sezonu boryka się z problemami – w wielu spotkaniach drużyna prowadzona obecnie przez Pawła Barana nie mogła zaprezentować się w swoim najmocniejszym zestawieniu ze względu na kontuzje. Przed meczem w Gnieźnie upadek w lidze szwedzkiej zanotował Kim Nilsson, a niezdolni do jazdy są Niels Kristian Iversen oraz Ernest Koza. Najsilniejsze ogniwa w ekipie “Jaskółek” to na ten moment Australijczyk Rohan Tungate oraz Dawid Lampart i Artur Mroczka. Goście awizowali przyjazd do Gniezna w następującym składzie:
1. Dawid Lampart
2. Alexander Woentin (U24)
3. Artur Mroczka 
4. Patryk Zieliński
5. Rohan Tungate 
6. Dawid Rempała 
7. Przemysław Konieczny

Menadżer AFORTI Start Rafael Wojciechowski postawił na nazwiska, które sprawdziły się podczas ostatniego pojedynku z Orłem Łódź. Drobną kosmetyką jest tylko miejsce w podstawowym składzie dla Duńczyka Frederika Jakobsena (pod numerem 9). W niedzielne popołudnie gnieźnianie przed własną publicznością zaprezentują się w następującym składzie:
9. Frederik Jakobsen (U24)
10. Peter Kildemand
11. Kevin Fajfer
12. Oskar Fajfer
13. Timo Lahti
14. Mikołaj Czapla
15. Marcel Studziński

Początek meczu w niedzielę o godzinie 14.00. Przypomnijmy, że działacze gnieźnieńskiego Startu przygotowali na ten mecz promocję dla najmłodszych kibiców. Wszystkie dzieci do lat 12 włącznie wchodzą na stadion za darmo. W sprzedaży dostępne są pozostałe bilety:
trybuna – 50 zł
– normalny – 40 zł
– ulgowy – 30 zł (młodzież do 26 roku życia z ważną legitymacją szkolną/studencką, seniorzy powyżej 65 lat oraz kobiety)

W celu zakupu zapraszamy na stronę http://bilety.startgniezno.com. Wejściówki dostępne są także w sklepie Manekin – ul. Dąbrówki 23/1 i sekretariacie GTM Start. Ponadto, tradycyjnie, w dniu meczu od godziny 10.00 uruchomione zostaną kasy przed stadionem.

Tekst: Radosław Majewski