AFORTI Start – Abramczyk Polonia (awizowane składy)

Zespół AFORTI Start Gniezno zmierzy się w niedzielę z drużyną Abramczyk Polonia Bydgoszcz. Dla obu zespołów będzie to istotne spotkanie w kontekście walki o play-off. Obecnie bydgoszczanie są na piątym miejscu w tabeli, a gnieźnianie na szóstym. Obie drużyny mają na swoim koncie sześć dużych punktów. W czwartek poznaliśmy awizowane zestawienia na ten pojedynek.

W ekipie prowadzonej przez menadżera Rafaela Wojciechowskiego pojawił się Peter Ljung, dla którego będzie to debiut w barwach AFORTI Startu w tegorocznych rozgrywkach. W składzie także kapitan Oskar Fajfer oraz Mirosław Jabłoński, Timo Lahti i Phillip Hellstroem Bangs zgłoszony jako zawodnik U-24. Na pozycji juniorskiej w awizowanym składzie Marcel Studziński. Wszystko wskazuje na to, że młodzieżową parę stworzy on razem z Mikołajem Czaplą. Pełny awizowany skład AFORTI Startu:
9. Mirosław Jabłoński
10. Philip Hellstroem-Bangs
11. Timo Lahti
12. Peter Ljung
13. Oskar Fajfer
14.
15. Marcel Studziński

Debiut nastąpi także w drużynie naszych gości – pierwszy raz w składzie pojawił się Daniel Jeleniewski. Podobnie jak Ljung do Gniezna, tak “Jeleń” do Bydgoszczy wypożyczony został z zespołu Cellfast Wilki Krosno. Ponadto w kadrze Lecha Kędziory pozyskany w zimowej przerwie z Gniezna Adrian Gała, a także dobrze dysponowany Vadim Tarasienko.
Pełne zestawienie Abramczyk Polonii Bydgoszcz:
1. Daniel Jeleniewski
2.
3. Vadim Tarasenko
4. Adrian Gała
5. Andreas Lyager (U24)
6. Wiktor Przyjemski
7. Nikodem Bartoch
8. Jewgienij Sajdullin

Początek meczu o godzinie 16.30. Bilety do kupienia w sieci na http://bilety.startgniezno.com oraz stacjonarnie w sekretariacie klubu i sklepie odzieżowym MANEKIN (ul. Dąbrówki 23/1). Ponadto w dniu zawodów do nabycia w kasach przed stadionem (od 12.00)!
Ceny biletów:
– trybuna – 50 zł
– normalny – 40 zł
– ulgowy – 30 zł
– dziecięcy 10 zł

Bramy stadionu otwarte od godzin 15.00!

Tekst: Radosław Majewski