W niedzielę ligowe emocje w Bydgoszczy!

Przed zespołem AFORTI Start Gniezno kolejny mecz ligowy – w najbliższą niedzielę zespół prowadzony przez Rafaela Wojciechowskiego będzie walczyć o punkty w Bydgoszczy z tamtejszą Abramczyk Polonią. Pierwszy wyścig pojedynku o godzinie 14.00.

W barwach AFORTI Start zadebiutuje Szwed Peter Ljung, który pozyskany został na zasadzie wypożyczenia z Cellfast Wilki Krosno. Ponadto menadżer gnieźnian w awizowanym składzie znalazł miejsce dla jego rodaka – Philip Hellstroem Bangsa, który widnieje pod numerem drugim. Na pozycji juniorskiej bez niespodzianek – parę czerwono-czarnych stworzą Marcel Studziński i Mikołaj Czapla. Do rozstrzygnięcia pozostaje kwestia numer 1 oraz pozycji rezerwowego – wszelkie wątpliwości związane ze składem powinny zostać rozwiane w niedzielny poranek.

AFORTI Start Gniezno:
1.
2. Philip Hellstroem-Baengs (U24)
3. Timo Lahti
4. Peter Ljung
5. Oskar Fajfer
6. Marcel Studziński
7. Mikołaj Czapla
8. 

Zagadek nie brakuje także i w składzie gospodarzy. Pod “9” widnieje dobrze znany kibicom w Gnieźnie Damian Stalkowski, a do uzupełnienia pozostaje żużlowiec z numerem 12. Dodajmy, że w trwającym tygodniu także i nasi rywale wzmocnili swoje szeregi – do zespołu dołączył wypożyczony również z Krosna Daniel Jeleniewski. Czy otrzyma on szansę występu już przeciwko AFORTI Start? Wszystko wskazuje na to, że tak!

Abramczyk Polonia Bydgoszcz:
9. Damian Stalkowski
10. Adrian Gała
11. Wadim Tarasienko
12.
13. Andreas Lyager (U24)
14. Nikodem Bartoch
15. Wiktor Przyjemski
16.

Początek meczu w niedzielę o godzinie 14.00.

Tekst: Radosław Majewski