Pogoda torpeduje początek sezonu. Mecz z Orłem Łódź kolejny raz przełożony!

Po perypetiach związanych z pozytywnymi wynikami testów na obecność Covid-19 kolejną przeszkodą w rozpoczęciu sezonu okazuje się być pogoda. Już dziś wiemy, że nie dojdzie do przekładanego wcześniej meczu AFORTI Start Gniezno – Orzeł Łódź.

W poniedziałkowym meczu w Ostrowie udało się odjechać tylko pięć biegów. Po tym jak spadł deszcz mecz został odwołany. Dziś wiemy już, że jego nowy termin to 3 maja, godz. 18.00. Niestety nie dojdzie także do czwartkowego, zaległego spotkania w ramach I kolejki eWinner 1. Ligi z Orłem Łódź. Fatalne prognozy pogody spowodowały, że organizatorzy już dziś podjęli decyzję o jego odwołaniu. Nowym terminem jest czwartek, 29 kwietnia. Mecz rozpocznie się o godz. 20.15.

W najbliższą sobotę AFORTI Start Gniezno ma rozegrać spotkanie ze Zdunek Wybrzeżem Gdańsk. To mecz III kolejki sezonu. Jego rozpoczęcie planowane jest na godz. 18.00. Spotkanie na żywo pokaże kanał nSport+. Czy ten plan uda się zrealizować? Nie mamy niestety pewności. Działacze z dużym niepokojem spoglądają w prognozy pogody, które znowu nie są optymistyczne.  

Tekst: Grzegorz Buczkowski