Informacja dla posiadaczy karnetów na sezon 2021

Mimo trwającej pandemii i związanymi z nią obostrzeniami dużym zainteresowaniem cieszyła się sprzedaż karnetów na sezon 2021. Niestety spełnił się czarny scenariusz i tym samym nawet ich posiadacze nie będą mogli od początku rozrywek oglądać żużlowych spotkań z perspektywy trybun. Klub przygotował formę rekompensaty dla karnetowiczów.

Trwający rok to bardzo trudny czas dla przedstawicieli wielu branż. Mnóstwo ograniczeń związanych z pandemią koronawirusa zmieniło nasze życie. Nie możemy spotkać się w restauracji czy też wspólnie wybrać się na mecz. Wszyscy mamy nadzieją, że trwająca „trzecia fala” pandemii będzie ostatnią i niebawem wróci codzienność sprzed pandemii. Póki co musimy uzbroić się w cierpliwość. W przypadku naszej dyscypliny czy i wprost naszego klubu również mamy do czynienia z wieloma problemami, które niestety często powodują straty w klubowej kasie. Brak kibiców na trybunach to fakt, z którym trudno się pogodzić, ale też trudno będzie go uzupełnić w klubowym budżecie. Sporym wsparciem i finansowym zastrzykiem była sprzedaż karnetów.

Dziś przyszło nam podjąć niełatwe decyzje jak zrekompensować poniesione przez karnetowiczów straty. Nie wiemy kiedy będziemy mogli zaprosić kibiców na stadion, ale mamy ogromną nadzieję, że wydarzy się to jak najwcześniej. Posiadaczom karnetów proponujmy bezpłatne programy zawodów, które będą dodawane od pierwszego spotkania, które odbędzie się z udziałem publiczności.

Dodatkowo oferujemy bezpłatne wejście na stadion ewentualny Turniej o Koronę Bolesława Chrobrego i przy awansie zespołu AFORTI Start na mecze rundy finałowej odpowiednio jeden mecz w play-off za jeden „stracony” w pierwszej rundzie. Nie mamy dziś narzędzi aby w jakikolwiek inny sposób zrewanżować się kibicom, którzy zakupili karnety. Jeśli trzeba będzie trzeba przesunąć niewykorzystaną ilość spotkań zrekompensujemy to w sezonie 2022.

Jednocześnie bardzo liczymy na Wasze zrozumienie. Są ośrodki, w których mimo braku możliwości wejścia na stadion kibice praktycznie w stu procentach wykupują całoroczne wejściówki traktując swój wydatek jako wsparcie dla klubu w tych trudnych czasach. Wierzymy, że w gronie kibiców AFORTI Startu również nie zabraknie tak fantastycznego podejścia do sprawy. Informacje dot. karnetów będziemy przekazywać na bieżąco, w trakcie trwania sezonu. 

Tekst: Grzegorz Buczkowski