„Orły Startu 2020” – Dziękujemy Sponsorom i Partnerom.

Każdego roku, w miesiącach listopad-grudzień, przychodzi czas podziękowań i podsumowań. W latach 2017-2019, na corocznej Gali Orły Startu, spotykali się mecenasi, sponsorzy oraz przyjaciele gnieźnieńskiego żużla. W tym pandemiczno-epidemicznym  roku jest inaczej. Nie udało nam się spotkać, w zacnym gronie, by przy blasku fleszy, przybić „przysłowiową piątkę” z Prezesem, stanąć na scenie, otrzymać wyróżnienie, a przy okazji ujrzeć zawodników kadry Startu, zbudowanej z myślą o rozgrywkach w 2021r. „Inaczej”, wcale nie oznacza, że jest gorzej. Wręcz przeciwnie. Jest to najlepszy czas na wyjście z przysłowiowego cienia. Dla wielu firm rok 2020 jest bardzo trudny. Duża rzesza przedsiębiorstw zmaga się z większymi lub mniejszymi problemami. Teraźniejszość, choć trudna, ale dobra na podjęcie działań marketingowych. Dlaczego? Zacytuję słowa cenionego eksperta w branży – Lolsona Zawadzkiego – „Marketing wysyła Ci zaproszenie na kolację, ale to branding sprawia, że je przyjmujesz.”Warto wziąć sobie powyższe słowa do serca i działać, w przeciwnym razie istnieje niebezpieczeństwo, że ktoś nas w tym uprzedzi…

Zespół ludzi odpowiedzialnych za pozyskiwanie Partnerów dla Klubu, dziękuje firmom za okazaną pomoc  i wsparcie w minionym roku, jednocześnie prowadzi ofensywę marketingową AD 2021. Można powiedzieć, iż drużyna Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno równa się sukces. Począwszy od wyniku sportowego (drugie miejsce w rozgrywkach eWinner 1. Ligi), klub z roku na rok buduje bardzo silną markę, za którą stoją konkretne liczby. Niemal cztery tysiące kibiców na każdym spotkaniu w czasach COVID-19. W social mediach to ponad 25 tys realnych kont, blisko pół miliona odsłon na kanale You Tube i oglądalność eWinner 1. Ligi na poziomie 3 milionów odbiorców. To wszystko sprawia, że inwestując w klub z Pierwszej Stolicy, oprócz walorów emocjonalnych i możliwości wsparcia ukochanego klubu, otrzymujemy świetną platformę do pokazania własnej marki na zewnątrz.

Reasumując, dziękujemy za wkład i zaangażowanie wszystkim tym, którzy dołożyli cegiełkę do rozwoju gnieźnieńskiego żużla. Chętni, którzy chcieliby rozpocząć współpracę, przyjmiemy z nieukrywaną radością. Wyrażamy nadzieję, że wspólne działania przełożą się w sukcesy na niwie finansowej i jakościowej zarówno Klubu jak i jego darczyńców.

Bartosz Kapczyński
Dyrektor ds. marketingu GTM Start Gniezno