K.Jabłoński przygotuje młodzieżowców czerwono-czarnych!

Wraz z początkiem grudnia rozpoczął się okres przygotowawczy u wielu żużlowców. Swoje pierwsze treningi pod okiem Przemysława Gnata odbyli już Oskar i Kevin Fajferowie. Podobnie jak w latach wcześniejszych, tak i w tym roku zajęcia z młodzieżowcami czerwono-czarnych prowadzić będzie Krzysztof Jabłoński.

Były zawodnik gnieźnieńskiego Startu, a obecnie m.in. tuner zajmie się przygotowaniem ogólnorozwojowym naszych zawodników. “Zajęcia odbywać się będą tak, jak wyglądało to w ubiegłym roku w analogicznym okresie. Pod doświadczonym okiem trenera nasi młodzieżowcy będą dobrze przygotowani do rywalizacji na torze.” – mówi menadżer czerwono-czarnych Rafael Wojciechowski.

“Liczę, że Krzysztof prowadzić będzie także młodzieżowców w trakcie sezonu żużlowego.” – dodaje R.Wojciechowski. Obecność K.Jabłońskiego w parking i jego wskazówki byłyby cenne dla młodzieżowców, czy to podczas spotkań ligowych czy Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów.  Powrót do dużej ilości tych drugi rozgrywek w przyszłym roku jest już w zasadzie przesądzony. “Posiada on nie tylko wiedzę teoretyczną, ale również praktyczną, bo swoją karierę zakończył nie tak dawno, ponadto jest cały czas na bieżąco z nowinkami technicznymi. Byłby cenną pomocą chociażby do ustawień motocykl. Szczegóły tej współpracy są jeszcze dokładnie ustalane.” – zakończył menadżer Car Gwarant Kapi Meble Budex Startu.

Wkrótce, jeszcze w okresie przedświątecznym, zajrzymy z klubową kamerą na jeden z treningów naszych młodzieżowców.

Tekst: Radosław Majewski