Do trzech razy sztuka – powtórka w poniedziałek

Nie mają szczęścia żużlowcy Car Gwarant Kapi Meble Budex Startu i eWinner Apatora Toruń. Jak do tej pory dwukrotnie nie udało się spotkać na torze w ostatnim meczu sezonu 2020. Miejmy nadzieję, że w trzecim terminie pogoda dopisze! W niedzielę GKSŻ poinformowała w wydanym komunikacie, że do kolejnego podejścia dojdzie w poniedziałek, 12 października. Początek o godzinie 19.00.

Zakupione do tej pory bilety – w sieci oraz stacjonarnie – zachowują swoją ważność. Posiadacze karnetów również mogą być spokojni o wstęp na trybuny obiektu przy Wrzesińskiej 25. Informujemy, że jeśli ktoś jeszcze nie zakupił biletów – będzie można je nabyć w mocno ograniczonej ilości i tylko przed stadionem.

Zwrotów dokonać można w punkcie zakupu – Moto303 przy ul. Kościuszki 11. Zwrot biletów internetowych możliwy jest po zalogowaniu się na swoje konto w serwisie sprzedażowym, następnie wybrać należy zakładkę “Moje konto” i dalej “Zwroty i reklamacje”. Prowadząca sprzedaż firma E-skipass Sp. z o.o. dokona zwrotu w ciągu 14 dni.