W sobotę ostatni mecz sezonu!

Ostatnie spotkanie ligowe w sezonie 2020! Hit przy Wrzesińskiej 25! Do Grodu Lecha przyjeżdża zespół eWinner Apator Toruń. Drużyna, która od początku rozgrywek zajmuje pierwsze miejsce w tabeli eWinner 1. Ligi i jest już pewna awansu do PGE Ekstraligi! Czerwono-czarni zajmą z kolei miejsce drugie – czeka nas zatem pojedynek dwóch najlepszych ekip na zapleczu najsilniejszej ligi świata.

Torunianie mają w swoim składzie najskuteczniejszych zawodników ligi – Jack Holder, Wiktor Kułakow i Chris Holder są obecnie wśród najwyżej notowanych zawodników na zapleczu PGE Ekstraligi. Tuż za nimi dwójka Polaków – Tobiasz Musielak i Adrian Miedziński. Świetne nazwiska gwarancją emocjonującej walki przez wszystkie piętnaście wyścigów.

Czerwono-czarni przystąpią do meczu w możliwie najsilniejszym zestawieniu. Rywalizację w tym sezonie zakończył już Timo Lahti, który aktualnie przechodzi rehabilitację po operacji kciuka. Menadżer Rafael Wojciechowski desygnował do boju swoich skutecznych seniorów z legitymującym się obecnie najwyższą średnią Oskarem Fajferem na czele.

AWIZOWANE SKŁADY:

eWINNER APATOR TORUŃ:
1. Tobiasz Musielak
2. Adrian Miedziński
3. Jack Holder
4. Chris Holder
5. Wiktor Kułakow
6. Kamil Marciniec
7. Igor Kopeć-Sobczyński
CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX START:
9. Adrian Gała
10. Frederik Jakobsen
11. Oskar Fajfer
12. Kevin Fajfer
13. Oliver Berntzon
14.
15. Marcel Studziński

Sobota – 10 października – stadion przy Wrzesińskiej 25.
Początek – godzina 16.30

Wejście na stadion oznacza akceptację regulaminu sanitarnego! Z uwagi na restrykcje związane z pandemią koronawirusa do sprzedaży otwartej trafiła ograniczona pula biletów. Bilety dostępne w sieci: http://bilety.startgniezno.com, ponadto do kupienia w sklepie Moto 303 – ul. Kościuszki 11A. Sprzedaż biletów i programów odbywać się będzie ponadto w dniu meczu przy stadionie (od godziny 13.00).

CENY POJEDYNCZYCH BILETÓW WSTĘPU
– trybuna – 55 zł
– normalny – 40 zł
– ulgowy – 30 zł
– dziecięcy – 15 zł

Dla osób do 12 roku życia włącznie obowiązują bilety dziecięce. Uczniowie szkół podstawowych wchodzą na stadion tylko z ważną legitymacją. Wstęp na bilety ulgowe dla uczniów i studentów do 26 roku życia (z ważną legitymacją). Ulga przysługuje również seniorom powyżej 65 lat oraz kobietom.

WAŻNE! Osoby kupujące bilety ulgowe i dziecięce mają obowiązek udokumentować prawo do wstępu z ulgą. Kibice są zobowiązani, aby udowodnić fakt, że odpowiednia ulga im przysługuje. W przypadku braku odpowiednich dokumentów wstęp na bilety ze zniżką nie będzie możliwy!