A.Gała wraca do składu! Przed meczem z Zdunek Wybrzeżem.

Przedostatnie spotkanie ligowe na domowym obiekcie czeka w najbliższy czwartek żużlowców Car Gwarant Kapi Meble Budex Startu Gniezno. Do Grodu Lecha przyjeżdża zespół Zdunek Wybrzeża Gdańsk. Nasi rywale zajmują obecnie szóste miejsce w tabeli eWinner 1. Ligi. Przypomnijmy, że w pierwszym meczu obu zespołów górą byli gnieźnianie – triumfowaliśmy w Gdańsku 46:44.

W poniedziałek sztaby szkoleniowe obu ekip przedstawiły awizowane zestawienia. Trener gdańszczan, Mirosław Berliński, nie zdecydował się na większe zmiany – w Gnieźnie zobaczymy m.in. Jacoba Thorsella czy Krystiana Pieszczka, a także wychowanka klubu z Pierwszej Stolicy – Kacpra Gomólskiego.

Do składu czerwono-czarnych powraca z kolei Adrian Gała. Tego zawodnika zabrakło w wyjazdowym, wygranym przez gnieźnian meczu w Tarnowie. Szansę występu przy W25 dostanie także Szwed Oliver Berntzon, który podobnie jak Oskar Fajfer pojedynek z Jaskółkami zakończył z płatnym kompletem punktów.

Pełne składy przedstawiają się następująco:

ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK:
1. Krystian Pieszczek
2. Rasmus Jensen
3. Jacob Thorssell
4. Kacper Gomólski
5. Peter Kildemand
6. Karol Żupiński
7.

CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX START:
9. Adrian Gała
10. Frederik Jakobsen
11. Oskar Fajfer
12. Oliver Berntzon
13. Timo Lahti
14.
15. Damian Stalkowski

Wejście na stadion oznacza akceptację regulaminu sanitarnego!

Z uwagi na restrykcje związane z pandemią koronawirusa do sprzedaży otwartej trafiła ograniczona pula biletów. Wejściówki są do kupienia w sklepie Moto 303 – ul. Kościuszki 11A oraz on-line, w sieci na http://bilety.startgniezno.com! Sprzedaż biletów i programów odbywać się będzie ponadto w czwartek w punkcie mobilnym zlokalizowanym przed stadionem (od 16.00)

Ceny biletów:
– trybuna – 55 zł
– normalny – 40 zł
– ulgowy – 30 zł
– dziecięcy – 15 zł

Dla osób do 12 roku życia włącznie obowiązują bilety dziecięce.
Uczniowie szkół podstawowych wchodzą na stadion tylko z ważną legitymacją. Wstęp na bilety ulgowe dla uczniów i studentów do 26 roku życia (z ważną legitymacją). Ulga przysługuje również seniorom powyżej 65 lat oraz kobietom.

Sponsorem meczu ze Zdunek Wybrzeżem Gdańsk jest HAWA. Największa prywatna sieć stacji paliw w Wielkopolsce, a także nowoczesna i profesjonalna hurtownia paliw. Więcej informacji o firmie na http://www.hawa.pl!