Awizowane składy na mecz z Abramczyk Polonią

Przed drużyną Car Gwarant Kapi Meble Budex Startu Gniezno kolejne spotkanie przed własną publicznością. W sobotnie popołudnie w ramach eWinner 1. Ligi czerwono-czarni podejmą u siebie ósmą ekipę w tabeli, zespół Abramczyk Polonia Bydgoszcz. Początek o 14.00! W środę kierownictwo obu ekip przedstawiło awizowane składy.

Menadżer bydgoszczan, Jerzy Kanclerz, nie awizował w swoim składzie Andreasa Lyagera. Najskuteczniejszy żużlowiec naszych gości może wskoczyć pod numer 5 zestawienia, gdyż to miejsce pozostało puste. Parę młodzieżową tworzą Nikodem Bartoch i Tomasz Orwat, a w odwodzie goście mają jeszcze Mateusza Błażykowskiego, który jeździł w przeszłości barwach GTM Start.

ABRAMCZYK POLONIA BYDGOSZCZ:
1. Kamil Brzozowski,
2. Troy Batchelor
3. Kai Huckenbeck
4. Dimitri Berge
5.
6. Nikodem Bartoch
7. Tomasz Orwat
8.

Czerwono-czarni przystąpią do sobotniego meczu w podobnym zestawieniu do tego, sprzed tygodnia, kiedy to rywalizowaliśmy z Orłem Łódź. Jedyną niewiadomą jest pozycja numer 10 – gotowość do jazdy zgłasza Duńczyk Frederik Jakobsen, w odwodzie jest także Szwed Oliver Berntzon. Parę młodzieżową stworzą Mikołaj Czapla i Damian Stalkowski.

CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX START:
9. Adrian Gała
10.
11. Oskar Fajfer
12. Kevin Fajfer
13. Timo Lahti
14. Mikołaj Czapla
15. Damian Stalkowski

Sponsorem meczu jest Hil-Gaz. To sieć stacji paliw, firma zajmująca się także hurtową sprzedaż paliw. Siedziba mieści się w Gnieźnie, przy ul. Konikowo 10. Szczegóły https://hilgaz.pl/.

Wejście na stadion oznacza akceptację regulaminu sanitarnego!

Z uwagi na restrykcje związane z pandemią koronawirusa do sprzedaży otwartej trafi ograniczona pula biletów. Wejściówki są do kupienia w sklepie Moto 303 – ul. Kościuszki 11A oraz on-line, w sieci na http://bilety.startgniezno.com! Sprzedaż biletów i programów odbywać się będzie ponadto w sobotę w punkcie mobilnym zlokalizowanym przed stadionem.

:: CENY POJEDYNCZYCH BILETÓW WSTĘPU
– trybuna – 55 zł
– normalny – 40 zł
– ulgowy – 30 zł
– dziecięcy – 15 zł

Dla osób do 12 roku życia włącznie obowiązują bilety dziecięce.
Uczniowie szkół podstawowych wchodzą na stadion tylko z ważną legitymacją. Wstęp na bilety ulgowe dla uczniów i studentów do 26 roku życia (z ważną legitymacją). Ulga przysługuje również seniorom powyżej 65 lat oraz kobietom.

Tekst: Radosław Majewski