Korekty w składzie gnieźnian przed meczem z Łodzią

Przed drużyną Car Gwarant Kapi Meble Budex Startu Gniezno kolejne spotkanie na własnym torze. W najbliższą sobotę czerwono-czarni podejmą u siebie zespół Orła Łódź. Dziś kierownictwa obu ekip podały awizowane zestawienia na tę konfrontację.

W szeregach drużyny prowadzonej przez Adama Skórnickiego nie ma Rohana Tungatea. Australijczyka zabrakło w awizowanej piątce seniorów. Są za to dobrze dysponowani ostatnio Aleksandr Łoktajew czy dobrze znający owal w Gnieźnie Marcin Nowak. Wychowanek leszczyńskiej Unii ścigał się w barwach Startu i w dalszym ciągu ma w Gnieźnie rzeszę swoich sympatyków.

Skład Orła Łódź:
1. Norbert Kościuch,
2. Aleksandr Łoktajew,
3. Daniel Jeleniewski,
4. Brady Kurtz,
5. Marcin Nowak,
6.
7. Piotr Pióro

Czerwono-czarni przystąpią do tego meczu w nieco zmienionym składzie. Menadżer Rafael Wojciechowski nie może liczyć na Duńczyka Frederika Jakobsena, który przeżywa osobistą tragedię – stratę ojca. Szansę występu otrzyma ponownie Kevin Fajfer. Do zestawienia gnieźnian wraca Szwed Oliver Berntzon. Po sukcesie w Grand Prix Challenge niezwykle ambitny i waleczny żużlowiec będzie zapewne chciał potwierdzić swoją dobrą formę.

Skład Car Gwarant Kapi Meble Budex Startu Gniezno:
9. Adrian Gała
10. Oliver Berntzon
11. Oskar Fajfer
12. Kevin Fajfer
13. Timo Lahti
14.
15. Damian Stalkowski
16.

Początek meczu w sobotę o godzinie 16.15. Bilety dostępne są w sieci na stronie http://bilety.startgniezno.com oraz w punkcie partnerskim – Moto303 przy ul. Kościuszki 11A. W dniu meczu sprzedaż prowadzona będzie w mobilnym punkcie zlokalizowanym przy bramie wjazdowej na stadion.

Sponsorem meczu jest Toyota Ukleja. Nasz niezawodny partner zaprasza serdecznie do autoryzowanych salonów w Ujściu, Suchym Lesie oraz do salonu LEXUS-a w Poznaniu i Autoryzowanego Serwisu Blacharsko-Lakierniczego w Złotkowie. Szczegóły http://www.toyota-ukleja.pl/

Tekst: Radosław Majewski