Bilety na mecz z Lokomotiv Daugavpils

W niedzielę kolejne emocje ligowe przy Wrzesińskiej. Zespół Car Gwarant Kapi Meble Budex Startu zmierzy się na własnym torze z ekipą Lokomotiv Daugavpils. Początek rywalizacji o godzinie 14.00. Trwa sprzedaż biletów na to spotkanie.

Bilety zakupić można w Moto303, przy ul. Kościuszki 11A. Nasz punkt partnerski będzie prowadzić sprzedaż w piątek i sobotę (do 13.00). W sobotę od 19.00 wejściówki do kupienia w pubie Vehikuł Czasu (os.Jagiellońskie 45). W niedzielę uruchomiony zostanie punkt mobilny, który zlokalizowany zostanie w bliskim sąsiedztwie stadionu. (o szczegółach poinformujemy na FB)

Tradycyjnie, wejściówki nabyć można przez internet. Zainteresowanych tą formą sprzedaży zapraszamy na stronę http://bilety.startgniezno.com.

Ceny biletów:
– normalny – 40 zł
– ulgowy – 30 zł
– dziecięcy – 15 zł

Dla osób do 12 roku życia włącznie obowiązują bilety dziecięce. Uczniowie szkół podstawowych wchodzą na stadion tylko z ważną legitymacją. Wstęp na bilety ulgowe dla uczniów i studentów do 26 roku życia (z ważną legitymacją). Ulga przysługuje również seniorom powyżej 65 lat oraz kobietom.

Sprzedaż biletów uprawniających do uczestnictwa w meczu w jako widz odbywa się wyłącznie na podstawie świadomej i bezwarunkowej akceptacji widza w zakresie przyjęcia ryzyka związanego z potencjalnym zakażeniem COVID-19 na stadionie podczas imprez przeprowadzonych przez organizatora meczu, w tym w oparciu o zrzeknięcie się ewentualnych roszczeń w stosunku do organizatora.

Przypominamy o obowiązku posiadania przez kibica maseczki przy wejściu na stadion do czasu zajęcia miejsca oraz podczas poruszania się po obiekcie (np. w drodze do toalety). Wejście na stadion oznacza akceptację regulaminu sanitarnego! Szczegóły: https://startgniezno.com/stadion-regulamin-sanitarny/

Sponsorem niedzielnego meczu jest firma Solid-Door. Hurtownia drzwi, ponad 1500 m2 powierzchni magazynowej oraz salon drzwi 300 m2 ekspozycji. Kompetentny i doświadczony zespół sprzedawców, doradców i monterów. Piekary, ul. Agrestowa 13/14. Szczegóły http://www.monterzy-drzwi.pl/