Tauron SEC: Sprzedaż biletów na rundę w Gnieźnie rozpoczęta

15 lipca, najlepsi żużlowcy Europy zawitają do Gniezna, by zmierzyć się podczas trzeciej rundy TAURON Speedway Euro Championship 2020. Bilety na to wydarzenie dostępne są na eBilet.pl.

Po raz drugi w historii zmagań o tytuł Indywidualnego Mistrza Europy, Gniezno będzie gospodarzem jednej z rund cyklu TAURON Speedway Euro Championship. Zawodnicy zawitają na stadion przy ulicy Wrzesińskiej 25 już 15 lipca.

Już teraz oficjalnie można powiedzieć, że z dziką kartą w Gnieźnie wystartuje Indywidualny Wicemistrz Świata z 2017 roku, Patryk Dudek. Dla zawodnika reprezentującego barwy RM Solar Falubaz Zielona Góra będzie to kolejna przygoda z Indywidualnymi Mistrzostwami Europy.

– Jestem niezwykle wdzięczny za to, że otrzymam szansę w trzeciej rundzie Mistrzostw Europy w Gnieźnie. Miałem już okazję startować w cyklu kilka lat temu i musze przyznać, że TAURON SEC zrobił naprawdę duży postęp jakościowy. Co do toru w Gnieźnie, to mam z nim same dobre wspomnienia, więc z przyjemnością tam przyjadę i powalczę o dobry wynik. Oczywiście mam nadzieję, że zwycięzcą Mistrzostw będzie Polak, bo chciałbym, żeby to mój rodak awansował jako pierwszy do cyklu Grand Prix. Oczywiście wszyscy będą chcieli wygrać TAURON SEC, jednak ja im trochę w tym poprzeszkadzam 15 lipca – powiedział Patryk Dudek.

Poprzednie zmagania z cyklu TAURON SEC, odbyły się w Gnieźnie 23 czerwca 2018 roku. Na stadionie Miejskim najlepszym okazał się być Jarosław Hampel. Na podium stanęli również Antonio Lindbaeck i Kai Huckenbeck.

Tym razem, Gniezno będzie gospodarzem trzeciej rundy Indywidualnych Mistrzostw Europy. Na stadionie im. Płk. Franciszka Hynka wystąpią m.in. Nicki Pedersen, Leon Madsen oraz Krzysztof Kasprzak.

Ceny biletów przedstawiają się następująco:

Trybuna Główna – 100 PLN
Sektor A,B,C – 50 PLN
Bilet rodzinny (A+B+C)
– 80 PLN (1+1)
– 110 PLN (1+2)
– 150 PLN (2+2)

Trzecia runda TAURON Speedway Euro Championship 2020 odbędzie się w Gnieźnie, 15 lipca o godzinie 19:00. Bilety na to wydarzenie dostępne są na eBilet.pl.

Tekst: informacja prasowa