Ofensywa marketingowa 2020: firma z Łodzi wspiera Start!

Firma z siedzibą w Łodzi wspiera czerwono-czarnych! Rabaty dla kibiców Startu.

Zacny Sp. z o.o. to firma zaskakująca nietuzinkowym podejściem do klienta, która w krótkim czasie przekonała do siebie szeroką grupę stałych odbiorców. Zaletą współpracy z nami jest indywidualne podejście do każdego zamówienia. Elastyczność i zaangażowanie to podstawa, która sprawdza się od wielu lat i przyczynia się do coraz większego zainteresowania na rynku wśród potencjalnych klientów.

Firma Zacny, działa w branży RTV i AGD i dostarcza swoim kontrahentom najlepszej jakości sprzęt wielu marek w atrakcyjnych cenach. Swoją fachową pomoc, udziela przy realizacji dostaw do wielu przedsiębiorstw w ramach wielu akcji marketingowych takich jak: programy lojalnościowe, konkursy czy udział w targach. Firma, zapewnia też możliwość rezerwacji towaru, dzięki czemu klienci zawsze mają pewność dostawy w umówionym wcześniej terminie. Tworzenie zestawów, logowanie produktów czy przygotowywanie specjalnych opakowań okolicznościowych to tylko  kilka z opcji dodatkowych oferowanych przez Spółkę.

Kolejną istotną kwestią jest szerokość oferowanego asortymentu, która z pewnością sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie. Do dyspozycji klientów służą m.in. fachowi doradcy, którzy chętnie udzielą informacji i pomogą w wyborze produktów. Oszczędność czasu to gwarantowany efekt współpracy z Zacny Sp. z o.o.

Dla klientów indywidualnych firma, prowadzi sprzedaż detaliczną pod adresem: www.zacny24.pl . Dla wszystkich kibiców żużla w Gnieźnie nasz nowy Partner, przygotował specjalną ofertę zakupową z okazji rozpoczęcia współpracy z klubem.


Każdy kto złoży zamówienie do końca czerwca wpisując hasło gtmstart w miejscu „Mam kupon rabatowy” otrzyma rabat na zakupy w  sklepie internetowym w wysokości 10%.

Polecamy i serdecznie zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych:

Zacny Sp. z o.o.
ul. Siewna 15/307
tel. 501 966 502
e-mail: info@zacny24.pl