Karnety na sezon 2020 ponownie dostępne!

W związku z decyzjami władz państwowych, na stadionach będą mogli zasiąść kibice. Jednakże jest to mocno ograniczona liczba – do 25% pojemności obiektu. Pierwszeństwo wstępu otrzymają posiadacze karnetów. W związku z tym uruchamiamy sprzedaż dodatkowej, limitowanej ich puli, uprawniających do wejścia na domowe spotkania CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Startu Gniezno.

Sprzedaż karnetów odbywać się będzie zdalnie. Kibic zainteresowany zakupem zobligowany jest do wykonania przelewu na klubowe konto:
– rachunek 25 1750 0012 0000 0000 3360 9183
– Stowarzyszenie GTM Start Gniezno, ul. Wrzesińska 27-29, 62-200 Gniezno, W tytule przelewu podać należy rodzaj karnetu, imię i nazwisko właściciela karnetu oraz adres do wysyłki.

Ceny karnetów w puli, która trafia do sprzedaży:
– karnet normalny – cena 250 zł (upoważnia do wejścia na sektory A,B,C)
– karnet ulgowy – cena 180 zł (upoważnia do wejścia na sektory A,B,C: – uczniów i studentów do 26. roku życia z ważną legitymacją, – seniorów powyżej 65 lat, – kobiety)
– karnet dziecięcy – cena 100 zł (upoważnia do wejścia na sektory A,B,C: dzieci w wieku do 12 roku życia)

Do wartości zamawianych karnetów należy doliczyć koszt wysyłki – kwota 10 zł  jest niezależna od ilości nabywanych karnetów.

Uwaga! Osoby, które zakupią karnety w dodatkowej puli, w przypadku wprowadzenia przez władze państwowe ponownego zakazu przebywania kibiców na stadionach przed startem rozgrywek ligowych, nie będą miały możliwości ich zwrócenia, a karnety zachowają swoją ważność na sezon 2021.

Jednocześnie informujemy, że zgodnie z wymaganiami sanitarnymi i z uwagi na narzucony przez władze państwowe limit kibiców na stadionie nie może znaleźć się żadna osoba bez karnetu. Dotyczy to nawet dzieci do lat 4. Każdy uczestnik imprezy musi posiadać karnet wstępu!

W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu mailowego: rzecznik@startgniezno.com lub poprzez nasz profil na Facebooku.

Tekst: Radosław Majewski