Wirtualny bilet na rzecz GTM Start Gniezno!

Wychodzimy z kolejną inicjatywą w kierunku naszych kibiców. W środę na portalu zrzutka.pl wystartowała zbiórka pod hasłem “Solidarność z czerwono-czarną rodziną”. Dajemy w ten sposób szansę fanom na wsparcie nas w tym niełatwym okresie.

Stan zagrożenia epidemicznego i wynikające z tego faktu ograniczenia –  wprowadzone przez służby sanitarne oraz władze państwowe – wstrzymały i jak na razie uniemożliwiają rozegranie rozgrywek ligowych w ramach I ligi, turniejów indywidualnych, zawodów młodzieżowych. Zaistniałą sytuację wszyscy zaangażowani w klubie przyjęli ze zrozumieniem, ale też z rozgoryczeniem i wielkim żalem.

Niestety, drastyczne przerwanie sezonu i ograniczenia wprowadzone na przełomie marca i kwietnia nie mogą ograniczyć się w skutkach do złamanych serc i zawiedzionych nadziei gnieźnieńskich kibiców, ale i również osób zaangażowanych w budowanie marki GTM Start Gniezno. Mogą sprawić, że start w kolejnych latach będzie wiązał się z wielkimi ograniczeniami. Klub – w obliczu kryzysu gospodarczego w kraju, a tym samym wstrzymaniu przez sponsorów i partnerów biznesowych – robi to, co robi (walczy o utrzymanie klubu i zachowanie bieżącej płynności finansowej), dzięki samofinansowaniu się ze sprzedaży gadżetów sygnowanych logotypem GTM, sporadycznego wsparcia wąskiej grupy sponsorów, a przede wszystkim dzięki społecznemu zaangażowaniu członków stowarzyszenia.

Zrzutka, którą zorganizowaliśmy przeznaczona jest dla kibiców i partnerów, którzy w ten sposób mogą okazać swoją solidarność z klubem. Wszystkim, którzy zdecydują się na wsparcie proponujemy wirtualne bilety – dające profity według przygotowanych przez nas poziomów – szczegóły, jak i samą akcję znaleźć można tutaj

Zebrana kwota wspomoże nasz ukochany klub. Razem mamy szansę sprawić, by nie stał się on kolejną ofiarą koronawirusa, a radosnym świętem empatii, współpracy i wyobraźni. Czy uda się tego dokonać, zależy wprost od wszystkich naszych sympatyków i wiernych kibiców czerwono – czarnej rodziny.