Ofensywa marketingowa 2020: Spółdzielnia Dozór w Gnieźnie dalej ze Startem!

Od początku reaktywacji żużla w Pierwszej Stolicy Polski, firma jest razem z nami. Także w tych trudnych czasach, Spółdzielnia, będzie dalej wspierać w działaniach na rzecz propagowania sportu żużlowego w naszym mieście.

Firma posiada 60 – letnie doświadczenie oparte na polskim kapitale. Na rynku ogólnopolskim samodzielnie działa od 1992r. ”Tradycja Odpowiedzialność Rzetelność” to hasło, które towarzyszy firmie od dłuższego czasu. Obecnie, łącząc tradycję i nowoczesność, Spółdzielnia Dozór spełnia wszelkie wymogi do prowadzenia działalności usługowej kompleksowej ochrony osób i mienia na podstawie koncesji wydanej przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji nr -1211/00. L. Drugą mocno rozwiniętą gałęzią firmy jest drukarnia oraz związane z nią usługi poligraficzne. Dzięki systematycznemu doinwestowywaniu parku maszynowego i zdobytemu doświadczeniu, firma to jeden z liderów w regionie. Proponując Państwu usługi spółdzielni Dozór nie możemy zapomnieć o sprzątaniu obiektów zamkniętych i zewnętrznych pracach porządkowych wraz z utrzymaniem czystości wokoło obiektów w okresie zimowym. Wysoką jakość świadczonych usług uzyskują poprzez sprawdzoną i profesjonalnie przygotowaną kadrę specjalistów legitymujących się stosownymi uprawnieniami i licencjami będącą w ciągłym cyklu szkoleń podnoszących ich kwalifikacje zawodowe .Warto wspomnieć, że firma dysponuje nieograniczonym potencjałem pracowniczym w zakresie świadczonych usług ,dzięki specjalnie opracowanemu systemowi rekrutacji osobowej.

Zapraszamy do skorzystania z usług Spółdzielni Dozór. W czasach panującej pandemii, wybierajmy mądrze, wspierając lokalne inicjatywy oraz firmy.

Kontakt:
Spółdzielnia “DOZÓR” W GNIEŹNIE
siedziba główna: ul. Żwirki i Wigury 19A
62-200 Gniezno
tel. 61 428 66 73
http://www.dozor.pl/