Ofensywa marketingowa 2020 – Pod Pokrywką partnerem Gold Startu Gniezno!

To już drugi rok współpracy pomiędzy firmą cateringową o uznanej marce oraz klubem GTM Start Gniezno. W zbliżającym się sezonie, podobnie jak w roku ubiegłym, firma świadczyć będzie usługi w zakresie strefy VIP Gold na stadionie żużlowym w Gnieźnie. W tym trudnym dla wszystkich czasie, zachęcamy do skorzystania z bogatej oferty naszego Partnera.

Jak piszą o sobie? Firma Pod Pokrywką działa na rynku gnieźnieńskim w branży spożywczej od 10 lat. Młode, aktywne zawodowo osoby często korzystają z usług firm cateringowych. Okazuje się, że na naszym lokalnym rynku jest wiele podmiotów oferujących podobne klasyczne menu. Brakowało nowoczesnych, oryginalnych rozwiązań. Stąd wziął się pomysł na stworzenie nowoczesnego cateringu, który sprosta oczekiwaniom nowego pokolenia klientów. Dlatego na początku 2017 roku firma postanowiła wprowadzić innowacyjne zmiany.

Obecnie panuje moda na gotowanie, stąd dużo programów kulinarnych ukazujących kuchnię i gotowanie w zupełnie innym świetle. W odpowiedzi na dzisiejsze trendy Zespół Pod Pokrywką podjął współpracę z Klaudią Budny – młodą, doświadczoną, pełną pasji gotowania finalistką programu MasterChef. Szkoleniowiec, któremu zaufała między innymi sieć hoteli Merkury, a także Auchan, Amica, IKEA, TVN, TVN Style, TVP, Glenmark, Takeda, liczne restauracje oraz firmy organizujące największe wydarzenia w Polsce. Mistrzyni gotowania, trenerka kulinarna i kobieta sukcesu, która zaraża innych swoją pasją do gotowania. Profesjonalistka doradzająca tym, którzy chcą rozwijać swój biznes restauracyjny. Prywatnie piękna kobieta, żona, wolontariuszka i posiadaczka dwóch milusińskich sierściuchów. Jak sama mówi: “kocham to co robię, dlatego to robię…”. nadzieję, że “Pod Pokrywką” spełni Wasze oczekiwania i pozwoli przeżyć nowe doznania smakowe.

Warto zaznaczyć, że firma cateringowa bierze czynny udział w wielu wydarzeniach organizowanych w Gnieźnie, niesie pomoc potrzebującym i jest otwarta na wszelkie pomysły.
Hasło partnera GTM Start to “Nowa jakość w mieście!”

zapraszamy:

Pod Pokrywką
ul. Parkowa 24,
62-200 Gniezno
www.podpokrywka.pl