Ofensywa marketingowa 2020 – Auto Format Partner Stag dalej ze Startem!

Za oknem iście zimowa aura, marzec żegna nas śniegiem i ujemną temperaturą. Partner, którego tym razem pragniemy zaprezentować działa w branży samochodowej, a konkretniej specjalizacją firmy jest montaż instalacji gazowych w pojazdach mechanicznych zasilanych silnikami benzynowymi, a także wysokoprężnymi.

Auto Format to wieloletni i autoryzowany serwis marki Stag, posiadający wszelkie niezbędne zezwolenia i licencje Instytutu Transportu Samochodowego, które pozwalają na montaż instalacji zasilających gazem płynnym w pojazdach różnych marek. Nasz Partner, w fachowy sposób serwisuje, czyści i uszczelnia instalacje gazowe, dzięki czemu ich użytkowanie jest bezpieczne i wydajne nawet wiele lat po zamontowaniu. Atutem Warsztatu jest nowoczesny sprzęt oraz wykwalifikowany personel, który w dokładny sposób dokonuje przeglądu instalacji LPG znajdujących się w autach. Dzięki fachowej diagnostyce, odnalezienie nawet bardzo skomplikowanych usterek nie stanowi żadnego problemu. Warto dodać, że firma, zajmuje się montażem LPG nie tylko w autach benzynowych, ale również w samochodach z silnikami dieslowskimi. Wszystkie prace montażowe, serwisowe oraz naprawcze są wykonywane zgodnie z normami bezpieczeństwa, a także jakości. Dzięki temu można mieć pewność, że auto wyposażone w instalację pochodzącą od Auto Format będzie oszczędne bez uszczerbku na dynamice jazdy.

Jeśli myślisz o montażu instalacji gazowej w swoim aucie, to warto skorzystać z usług naszego wieloletniego i sprawdzonego Partnera

Zapraszamy:

Auto Format autoryzowany partner STAG
ul. Klonowa 1
62-220 Cielimowo k. Gniezna
tel./fax: (61) 425 96 07
tel. kom.: +48 505 107 799
e-mail: autowaw@poczta.fm