Budex sponsorem pierwszej drużyny juniorów!

Trwa ofensywa marketingowa przed sezonem 2020. Budex Start Gniezno, tak brzmieć będzie pełna nazwa zespołu w ramach Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów w nadchodzącym sezonie. Oprócz wsparcia finansowego, młodzi żużlowcy oraz ich mechanicy będą ubrani w jednakowe uniformy z wyrazistym logo firmy.

Budex Usługi Ogólnobudowlane Roberta Koniecznego, powstała w 2007 roku. Od początku swojej działaności, firma funkcjonuje w branży budowlanej, oferując m.in. usługi w zakresie kładzenia elewacji, oraz wszelkich robót budowlanych. Siedziba firmy Budex Usługi Ogólnobudowlane Roberta Koniecznego zlokalizowana jest pod adresem: Kawiary 25b/H lokal nr 6 w Gnieźnie.

Wyrażamy nadzieję, że obecnie panująca pandemia nie przeszkodzi w rozegraniu tych jakże ciekawie zapowiadających się rozgrywek. Z kronikarskiego obowiązku, przypominamy, że GTM Start w tym roku wystawi dwa zespoły w ramach DMPJ. Pierwszy zespół to Budex Start Gniezno, drugi, o którym pisaliśmy już wcześniej, nosił będzie nazwę Moto 303 Start Gniezno.

Tekst: Bartosz Kapczyński