Car Gwarant Start Gniezno na obozie – dzień I

We wtorek żużlowcy Car Gwarant Startu Gniezno rozpoczęli obóz w Szczyrku. Podczas pierwszego dnia pobytu zawodnicy naszej drużyny zapoznali się z możliwościami jakie oferuje ta górska miejscowość. Ponadto wieczorem omówione zostały zmiany regulaminowe, był także czas na relaks w postaci turnieju bilardowego.

Istotne zmiany w regulaminie rozgrywek 1. Ligi Żużlowej przedstawił członek zarządu oraz dyrektor klubu Piotr Mikołajczak. W przygotowanej prezentacji omówił między innymi kwestię stosowania limiterów, zgłaszania protestów czy też sankcje wynikające z czerwonych oraz żółtych kartek. Menedżer Rafael Wojciechowski odniósł się z kolei do przygotowania domowego owalu. Na zakończenie przedstawił plan obozu na kolejny dzień.

Wieczorem przyszedł czas na relaks i dobrą zabawę. Turniej bilardowy dostarczył pozytywnych wrażeń wszystkim jego uczestnikom. “Nawiązaliśmy tutaj trochę do Antonina Kaspera, który w przeszłości również korzystał z tej formy rozrywki.” – skomentował krótko menedżer Rafael Wojciechowski.

Tekst: Radosław Majewski