Zaprojektuj szal – zgarnij niespodziankę od klubu!

W okresie zimowym, w przerwie od rozgrywek ligowych, proponujemy kibicom możliwość zaprojektowania jednego z naszych klubowych gadżetów. Przed rozpoczęciem sezonu 2020 pojawią się w sprzedaży m.in. nowe szale. Chcielibyśmy, aby jeden z modeli został zaprojektowany przez naszych sympatyków. Właśnie teraz dajemy Wam taką możliwość – projekt powinien być utrzymany w czerwono-czarnej kolorystyce, z uwzględnieniem logotypu GTM Start Gniezno.

Pracę wykonać można na dwa sposoby:

  • z użyciem programów graficznych – wówczas jako zgłoszenie do konkursu poprosimy o przesłanie pliku w formacie PDF/JPG.
  • tradycyjnie, odręcznie, na kartce papieru – tak przygotowany projekt należy zeskanować lub przesłać do nas jego zdjęcie w formacie JPG

Na projekty czekamy do 30 stycznia. Swoje prace należy przesyłać na adres rzecznik@startgniezno.com podając w temacie hasło “Projekt szala” lub też za pośrednictwem prywatnej wiadomości na Facebooku (profil GTM Start Gniezno). Po tym terminie spośród tych nadesłanych zgłoszeń dokonamy wyboru zwycięskiego projektu. Jego autor otrzyma niespodziankę przygotowaną przez klub!

Paczka z logotypem w wysokiej jakości do pobrania tutaj.

Tekst: Radosław Majewski