Drugi zespół juniorów ze sponsorem tytularnym!

W sezonie 2020 GTM Start Gniezno do rozgrywek o Drużynowe Mistrzostwo Polski Juniorów zgłosi dwa zespoły. Pozwoli to na odpowiedni rozwój szczególnie tym najmniej doświadczonym młodzieżowcom. Otrzymają oni możliwość dużej ilości występów na różnych torach. Działaczom klubu z Grodu Lecha udało się już pozyskać sponsora, który weźmie pod swoje skrzydła najmłodszych wychowanków czerwono-czarnych.

Sponsorem tytularnym drugiego zespołu została firma MOTO303. “Od 12 lat zajmujemy się motocyklami. Oferujemy serwis, sprzedaż części oraz akcesoriów” – mówi Adam Reutt, właściciel sponsora drugiej drużyny młodzieżowców Startu w rozgrywkach DMPJ.

Siedziba MOTO303 mieści się przy ul. Kosciuszki 11A. To miejsce, gdzie każdy motocyklista może kompleksowo zaopatrzyć się w niezbędne rzeczy. “U nas dostępne są produkty wszystkich producentów działających na rynku. Serwisujemy motocykle każdego typu.” – dodaje A.Reutt. Firma zajmuje się także sprzedażą osprzętu do sportu żużlowego.

“Chcemy pomagać klubowi. Współpracujemy ze Startem od sezonu 2019. Zależy nam na tym, żeby młodzież się rozwijała. Warto jest pomagać młodym ludziom!” – przyznaje Adam Fajfer, który pracę w MOTO303 łączyć będzie z działalnością na rzecz juniorów w klubie żużlowym – na sezon 2020 dołączył do sztabu szkoleniowego i wspólnie z Juricą Pavlicem zajmie się szkoleniem adeptów i treningami z juniorami.

Na podstawie zawartej umowy, drugi zespół z Gniezna występować będzie w rozgrywkach o Drużynowe Mistrzostwo Polski Juniorów pod nazwą MOTO303 Start Gniezno.

Dokonując zakupów w MOTO303 wspierasz także rozwój najmłodszych zawodników gnieźnieńskiego Startu!

Tekst: Radosław Majewski