fbpx

Terminarz 2020: Toruń na inaugurację

Znamy terminarz I ligi na sezon 2020! Kibice czerwono-czarnych już dzisiaj mogą sobie ostrzyć zęby na inaugurację sezonu! Car Gwarant Start Gniezno w ramach meczu otwarcia rozgrywek na zapleczu PGE Ekstraligi zmierzy się z zespołem z Torunia. W ocenie wielu ekspertów drużyna z Grodu Kopernika uważana jest za faworyta I ligi. Dodajmy, że pierwsza runda została zaplanowana na weekend 4/5.04! Dwa tygodnie później (18/19.04) udajemy się na wyjazd do Tarnowa. W trzeciej rundzie (1/3.05) do Pierwszej Stolicy przyjedzie ekipa z Daugavpils.

Pełny terminarz:

  • 1 runda: sobota, 4 kwiecień 2020 / niedziela, 5 kwiecień 2020
    Gniezno – Toruń
    Łódź – Daugavpils
    Gdańsk – Tarnów
    Bydgoszcz – Ostrów
  • sobota, 11 kwiecień 2020 / niedziela, 12 kwiecień 2020
    data rezerwowa
  • 2 runda: sobota, 18 kwiecień 2020 / niedziela, 19 kwiecień 2020
    Toruń – Łódź
    Tarnów – Gniezno
    Ostrów – Gdańsk
    Daugavpils – Bydgoszcz
  • piątek, 24 kwiecień 2020 / niedziela, 26 kwiecień 2020
    data rezerwowa
  • 3 runda: piątek, 1 maj 2020 / niedziela, 3 maj 2020
    Toruń – Ostrów
    Gniezno – Daugavpils
    Łódź – Gdańsk
    Bydgoszcz – Tarnów
  • niedziela, 10 maj 2020 / niedziela, 17 maj 2020
    data rezerwowa
  • 4 runda: sobota, 23 maj 2020 / niedziela, 24 maj 2020
    Ostrów – Gniezno
    Gdańsk – Bydgoszcz
    Tarnów – Łódź
    Daugavpils – Toruń
  • 5 runda: sobota, 30 maj 2020 / niedziela, 31 maj 2020
    Łódź – Bydgoszcz
    Toruń – Tarnów
    Gniezno – Gdańsk
    Ostrów – Daugavpils
  • 6 runda: sobota, 6 czerwiec 2020 / niedziela, 7 czerwiec 2020
    Bydgoszcz – Toruń
    Tarnów – Ostrów
    Gdańsk – Daugavpils
    Łódź – Gniezno
  • czwartek, 11 czerwiec 2020
    data rezerwowa
  • 7 runda: sobota, 13 czerwiec 2020 / niedziela, 14 czerwiec 2020
    Ostrów – Łódź
    Daugavpils – Tarnów
    Toruń – Gdańsk
    Gniezno – Bydgoszcz
  • 8 runda: sobota, 20 czerwiec 2020 niedziela, 21 czerwiec 2020
    Bydgoszcz – Gniezno
    Gdańsk – Toruń
    Łódź – Ostrów
    Tarnów – Daugavpils
  • 9 runda: piątek, 26 czerwiec 2020 / sobota, 27 czerwiec 2020 / niedziela, 28 czerwiec 2020
    Ostrów – Tarnów
    Toruń – Bydgoszcz
    Gniezno – Łódź
    Daugavpils – Gdańsk
  • 10 runda: sobota, 4 lipiec 2020 / niedziela, 5 lipiec 2020
    Gdańsk – Gniezno
    Daugavpils – Ostrów
    Tarnów – Toruń
    Bydgoszcz – Łódź
  • 11 runda: sobota, 11 lipiec 2020 / niedziela, 12 lipiec 2020
    Toruń – Daugavpils
    Łódź – Tarnów
    Bydgoszcz – Gdańsk
    Gniezno – Ostrów
  • 12 runda: sobota, 18 lipiec 2020 / niedziela, 19 lipiec 2020
    Daugavpils – Gniezno
    Tarnów – Bydgoszcz
    Gdańsk – Łódź
    Ostrów – Toruń
  • sobota, 25 lipiec 2020
    data rezerwowa
  • 13 runda: sobota, 1 sierpień 2020 / niedziela, 2 sierpień 2020
    Gdańsk – Ostrów
    Bydgoszcz – Daugavpils
    Gniezno – Tarnów
    Łódź – Toruń
  • 14 runda: sobota, 8 sierpień 2020 / niedziela, 9 sierpień 2020
    Ostrów – Bydgoszcz
    Daugavpils – Łódź
    Toruń – Gniezno
    Tarnów – Gdańsk
  • niedziela, 16 sierpień 2020
    data rezerwowa
  • 1 runda finałowa: sobota, 22 sierpień 2020 / niedziela, 23 sierpień 2020
  • piątek, 28 sierpień 2020
    data rezerwowa
  • 2 runda finałowa: sobota, 29 sierpień 2020 / niedziela, 30 sierpień 2020
  • piątek, 4 wrzesień 2020
    data rezerwowa
  • piątek, 11 wrzesień 2020
    data rezerwowa
  • 3 runda finałowa: niedziela, 13 wrzesień 2020
  • piątek, 18 wrzesień 2020
    data rezerwowa
  • 4 runda finałowa: niedziela, 20 wrzesień 2020
  • niedziela, 27 wrzesień 2020
    data rezerwowa
  • niedziela, 4 październik 2020
    data rezerwowa
  • Baraż: niedziela, 4 październik 2020
  • Baraż: niedziela, 11 październik 2020