Karnety od 25 listopada w sprzedaży, znamy ceny biletów!

Poznaliśmy już całą kadrę zespołu, który w sezonie 2020 rywalizować będzie na torach I ligi. W poniedziałek 25 listopada klub rozpoczyna sprzedaż karnetów na przyszłoroczne rozgrywki – zapraszamy na ul. Wrzesińską, do sekretariatu GTM Start Gniezno. Do 20 grudnia przygotowaliśmy promocyjną cenę wejściówek obowiązujących na spotkania ligowe w zasadniczej części sezonu.

Promocyjne ceny – obowiązujące do 20.12 włącznie – przedstawiają się następująco:
* karnet trybuna – 270 zł
upoważnia do wejścia na trybunę krytą

* karnet normalny – 180 zł
upoważnia do wejścia na cały stadion (sektor A,B,C) oprócz trybuny krytej

* karnet ulgowy – 120 zł
upoważnia do wejścia na cały stadion (sektor A,B,C) oprócz trybuny krytej:
– uczniów i studentów do 26. roku życia z ważną legitymacją
– seniorów powyżej 65 lat
– kobiety

* karnet dziecięcy – 50 zł
upoważnia do wejścia na cały stadion (sektor A,B,C) oprócz trybuny krytej:
– dzieci w wieku od 4 do 12 roku życia

Dzieci do 3 roku życia włącznie mecze ligowe w sezonie 2020 oglądać będą za darmo.

Promocja skierowana jest do osób posiadających karnety z sezonu 2019. Przypomnijmy, że to elektroniczne karty z chipem. “Tak jak informowaliśmy dokładnie rok temu, są to wieloletnie wejściówki.” – mówi dyrektor klubu Piotr Mikołajczak. “W związku z tym kibic, który był z nami w zakończonym sezonie i chce w dalszym ciągu korzystać z karnetu, przychodząc po zakup nowego musi zabrać ze sobą plastikową kartę. Zostanie ona przez nas doładowana i będzie obowiązywać także i na sezon 2020” – dodaje P.Mikołajczak. Co z osobami, które takich wejściówek nie posiadają albo je zagubiły lub też zniszczyły? “Oczywiście, również mogą skorzystać z promocji i nabyć karnet już teraz. W takim przypadku pobierzemy dodatkową opłatę w wysokości 10 zł za wydanie karty” – informuje P.Mikołajczak.

Karnet to oryginalny pomysł na święta, dlatego też warto skorzystać z możliwości zakupu po cenach promocyjnych. “Obserwujemy chociażby to, co działo się w Lublinie. Mamy nadzieję, że kibice w Gnieźnie również chętnie podejdą do tematu karnetów, które pozwalają uniknąć kolejek związanych z zakupem pojedynczych biletów wstępu przed każdym ze spotkań. To jeden z przywilejów. Drugi to zysk w postaci darmowego meczu. W tej chwili – w promocji – oszczędność jest praktycznie podwójna, dająca dwie darmowe imprezy” – zachęca Rafael Wojciechowski, menadżer żużlowców Car Gwarant Startu Gniezno.

Dodajmy, że po 20 grudnia ceny karnetów wzrosną – trybuna 300 zł, normalny 210 zł, ulgowy 150 zł, dziecięcy 60 zł. Wtedy też rozpocznie się ich sprzedaż także za pośrednictwem Internetu, w klubowym sklepie pod adresem http://sklep.startgniezno.com.

Działacze GTM Start Gniezno ustalili ponadto ceny jednorazowych biletów wstępu na mecze Car Gwarant Startu odbywające się na stadionie przy W25 w sezonie 2020. Wejściówka na trybunę kosztować będzie 50 zł, bilet normalny 35 zł (sektory ABC), ulgowy 25 zł (sektory ABC), dziecięcy 10 zł (sektory ABC). Ulgi obowiązują identycznie jak przy karnetach.

Tekst: Radosław Majewski