Oliver Berntzon “Orłem Startu 2019”!

W czwartek zakończyło się głosowanie na “Orła Startu 2019” spośród żużlowców, którzy w zakończonym sezonie reprezentowali barwy Car Gwarant Startu Gniezno. Kibice swoje głosy oddawali na facebookowym profilu klubu. Zabawa cieszyła się dużym zainteresowaniem ze strony fanów czerwono-czarnych. Ostatecznie, po zliczeniu wszystkich głosów, triumfatorem okazał się zawodnik z najwyższą średnią biegopunktową w drużynie. Okolicznościowa statuetka trafi w ręce Olivera Berntzona. Przypomnijmy, że Szwed pozostaje w Gnieźnie na kolejny sezon i również w przyszłym roku będzie cieszył nas swoją jazdą.

Dodajmy, że na kolejnych miejscach w internetowym głosowaniu znaleźli się Adrian Gała i Oskar Fajfer. Ranking utworzony przez kibiców odzwierciedla więc dokonania na torze, bo to trójka najskuteczniejszych żużlowców kadry klubu z Pierwszej Stolicy z udanego dla nas sezonu ligowego. Całościowe wyniki prezentujemy na poniższym wykresie.

orlystartu2019

“Orzeł Startu 2019” zostanie wręczony nie tak jak pierwotnie planowano podczas piątkowej gali dla sponsorów i partnerów klubu, a 7 grudnia w trakcie oficjalnej prezentacji zespołu dla kibiców. Wtedy też spodziewana jest w Gnieźnie cała kadra GTM Start na sezon 2020. O szczegółach planowanego na sobotę 7 grudnia wydarzenia poinformujemy wkrótce.

Tekst: Radosław Majewski