Orzeł Startu 2019 także dla żużlowca! Rusza głosowanie!

Już w piątek 8 listopada działacze GTM Start Gniezno podziękują zrzeszonym wokół klubu firmom i partnerom za pomoc i wsparcie w sezonie 2019. Tradycyjnie przyznane zostaną prestiżowe statuetki “Orzeł Startu 2019”. Nowością od tego roku będzie wyróżnienie, które zostanie przyznane przez kibiców. W poniedziałek 28 października rusza głosowanie na “Orła Startu” spośród żużlowców naszej kadry – zawodników reprezentujących barwy Car Gwarant Startu Gniezno w zakończonym sezonie na torach Nice 1 Ligi Żużlowej.

Głosowanie odbywa się na profilu GTM Start Gniezno na Facebooku. W specjalnie utworzonym poście fani czarnego sportu z Pierwszej Stolicy i nie tylko mogą oddać swój głos na jednego z dziesięciu żużlowców – w tym celu nazwisko zawodnika podać należy w komentarzu. Z jednego profilu oddać można tylko jeden głos – w przypadku podania dwóch nazwisk w jednym komentarzu głos nie zostanie zaliczony. Jeśli uczestnik zabawy zdecyduje się zagłosować dwukrotnie, poprzez pozostawienie dwóch komentarzy, za ważny uznanie zostanie pierwszy komentarz. Głosowanie rozpoczyna się w poniedziałek 28 października i zakończy się w czwartek 7 listopada o godzinie 8.00. 

orly-startu-2019

Prestiżowe wyróżnienie “Orzeł Startu 2019” zawodnik z największą ilością głosów otrzyma w piątkowy wieczór, 8 listopada. Gala “Orły Startu 2019” to kontynuacja projektu organizowanego i realizowanego przez GTM Start Gniezno. Wydarzenie odbywające się z myślą o sponsorach i partnerach klubu w zakończonym sezonie rozpocznie się o godzinie 19.30. Wstęp tylko na podstawie zaproszeń, a po zakończeniu gali w klubie odbędzie się impreza taneczna – w trakcie długiego listopadowego weekendu gnieźnieński Vehikuł Czasu będzie świętował dziewiątą rocznicę istnienia.

Tekst: Radosław Majewski