„Orły Startu 2019” – GTM Start Gniezno podziękuje sponsorom

Żużlowcy Car Gwarant Startu ligowe występy w sezonie 2019 zakończyli na trzeciej pozycji. Działacze pierwszoligowca z Gniezna w piątek 8 listopada podziękują zrzeszonym wokół klubu firmom oraz partnerom. Okazją do tego będzie spotkanie w klubie Vehikuł Czasu na os. Jagiellońskim 45.

Dobra atmosfera panująca wokół klubu oraz dobre wyniki osiągane przez żużlowców sprawiły, że w sezonie 2019 grono wspierających czarny sport w Gnieźnie powiększyło się. “Na przestrzeni kończącego się roku współpracowało z nami blisko 150 podmiotów, którym dziękujemy za wsparcie i zaangażowanie. Na spotkanie w Vehikule Czasu zaprosimy wszystkich. Będą więc z nami duże firmy jak i te mniejsze, które również dołożyły swoją cegiełkę do tego sukcesu, jakim niewątpliwie jest trzecie miejsce w Nice 1 Lidze. Wsparcie każdego z partnerów jest dla nas bardzo cenne. ” – mówi Bartosz Kapczyński odpowiedzialny za klubowy marketing i kontakty ze sponsorami.

Zaplanowana na 8 listopada gala “Orły Startu 2019” to kontynuacja projektu organizowanego i realizowanego przez GTM Start Gniezno. Wydarzenie odbywające się z myślą o sponsorach i partnerach klubu w zakończonym sezonie. Wspólnie podsumujemy zakończone rozgrywki. Na ręce naszych gości złożone zostaną specjalne podziękowania, a także zaprezentowana zostanie krajowa część kadry, która w sezonie 2020 rywalizować będzie na pierwszoligowych torach.

Wstęp na część oficjalną tylko na podstawie zaproszeń, które trafią do naszych partnerów. Po zakończeniu gali w klubie odbędzie się impreza taneczna – w trakcie długiego listopadowego weekendu gnieźnieński Vehikuł Czasu będzie świętował dziewiątą rocznicę istnienia.

 

Klub szykuje także niespodziankę dla wszystkich kibiców – dla sympatyków czerwono-czarnych planowana jest oficjalna prezentacja drużyny, która odbędzie się bliżej grudniowych Mikołajek. Będzie ona okazją do poznania całej kadry na rok 2020 oraz zaprezentowania celów i planów na najbliższy sezon. O szczegółach poinformujemy wkrótce. Już dziś możemy zdradzić, że odbędzie się ona w nowym miejscu. Przypomnijmy, że ubiegłoroczna prezentacja zespołu odbyła się w Hali widowiskowo-sportowej im. Mieczysława Łopatki i połączona była z charytatywnym meczem „Gwiazdy na gwiazdkę” – grudniowe wydarzenie cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony gnieźnian, którzy tłumnie odwiedzili obiekt przy ul. Sportowej.

Archiwum StartTV:

 

Tekst: Radosław Majewski