Poznaj sponsora: Odzyskaj pieniądze z Aforti Collections

W kolejnej odsłonie cyklu „Poznaj sponsora” przyglądamy się AFORTI Collections, czyli firmie specjalizującej się w windykowaniu zaległych należności. Spółka ta wchodzi w skład Grupy AFORTI – sponsora strategicznego GTM Startu Gniezno.

Wszyscy wiemy jak trudno jest prowadzić działalność gospodarczą, planować rozwój i kolejne inwestycje. Szczególnie jeżeli w firmie występują problemy z nierzetelnymi kontrahentami, którzy opóźniają lub całkowicie unikają uregulowania zobowiązań. Ten problem dotyka większości firm niezależnie od ich wielkości i stażu. Właśnie dlatego kilka lat temu narodził się pomysł, aby powołać AFORTI Collections S.A.

AFORTI Collections to nowoczesna firma windykacyjna, która nieustannie powiększa swoje udziały w rynku. Specjalizuje się w windykacji na zlecenie konsumenckich wierzytelności masowych (B2C) oraz w odzyskiwaniu wierzytelności przeterminowanych powstałych między firmami (B2B).

W zespole siła

Zespół AFORTI Collections tworzą profesjonaliści i zaangażowani pracownicy, których celem jest uzyskanie spłaty całości zadłużenia dla naszego Klienta. Przy czym nie ma znaczenia jakiej wartości jest kwota zlecona do odzyskania. Może być to pojedyncza faktura, a może być pakiet należności obejmujący kilkaset pozycji. Każdą sprawę analizujemy, doradzamy, dobieramy narzędzia i prowadzimy indywidualnie.

W AFORTI Collections sprawą zajmuje się dedykowany dla Klienta indywidualny opiekun, który pomoże skompletować niezbędna dokumentację do rozpoczęcia działań windykacyjnych. Dodatkowo zapewnia on Klientowi aktualne informacje o planowanych działaniach oraz bieżące raporty. Z dłużnikami prowadzi rozmowy doświadczony negocjator (w firmie pracuje ich 15), a jeżeli to konieczne to do sprawy zostaje dołączony Inspektor Terenowy, który osobiście spotyka się z dłużnikiem (na terenie całego kraju). Podejmowane działania są kompleksowe, a więc obejmują także prowadzenie korespondencji z dłużnikiem, przygotowywanie wezwań i sporządzenie pozwu o zapłatę. Obejmuje nadzorem także postępowanie sądowe i egzekucyjne. Wszystko z myślą o tym, aby po rozpoczęciu współpracy z AFORTI Collections Klient już nie musiał się niczym martwić.

Liczy się efekt

AFORTI Collections realizuje usługi w sposób profesjonalny i z determinacją, co czyni windykację wyjątkowo skuteczną. Co ważne, firma wierzy w swoje metody, i dlatego pracuje na zasadzie success fee. Oznacza to, iż Klient płaci wynagrodzenie za usługi windykacyjne dopiero, gdy AFORTI skutecznie odzyska należność.

Tylko jeden telefon może dzielić Państwa od poprawy płynności Państwa Firmy. Zachęcamy do skorzystania z wiedzy i doświadczenia naszego Sponsora strategicznego. Wszystkie szczegóły dotyczące AFORTI Collections i oferty można znaleźć na stronie www.aforticollections.pl.