Za nami II Spotkanie Otwarte PKB Start Gniezno Biznes Plus!

11 września w gościnnych progach Restauracji Leo Libra – Dziki Dwór Pod Kaczką odbyło się II otwarte spotkanie biznesowe w ramach PKB Start Gniezno Biznes Plus. Warto podkreślić, że wśród ważnych gości pojawił się wiceprezydent Miasta Gniezna Jarosław Grobelny. Na spotkanie przybyło kilkudziesięciu przedsiębiorców z Gniezna, bliskich okolic ale nie tylko. Lokalny biznes mógł spotkać się z Klubowiczami niemal z całej Polski m.in. ze Szczecina, Wrocławia, Legnicy, Łodzi, Poznania czy Zielonej Góry.

Środowy event otworzyli Bartosz Kapczyński – Koordynator PKB Start Gniezno Biznes Plus oraz Fundator Projektu – właściciel Klubów Best i Vehikuł Czasu – Rafael Wojciechowski. Menadżer ds. sportowych w sezonie 2019, podkreślił, że cieszy go rozwój gnieźnieńskiego klubu biznesu. “Od początku podobała mi się idea takich spotkań. Zaufaliśmy doświadczonym osobom i dzisiaj mogę jednoznacznie stwierdzić, iż była to trafna decyzja. Cieszy mnie fakt, że do projektu PKB Start Gniezno Biznes Plus dołączają kolejne firmy. Wyrażam nadzieję, że w niedługim czasie będziemy mogli pochwalić się jeszcze większą liczbą zadowolonych przedsiębiorców. Ja jako jeden z nich gorąco polecam.”.

Następnie, w krótkiej prezentacji, przedstawiono najważniejsze dokonania Startu Gniezno w sezonie 2019 oraz wypracowaną wartość medialną. Kilka chwil później, na scenie pojawili się Mirosław Rogiewicz – Prezes Partnerskich Klubów Biznesu, oraz Bartłomiej Krukowski – Dyrektor Partnerskich Klubów Biznesu na Wielkopolskę. W kilkunastu slajdach przedstawili oni model funkcjonowania Klubów Biznesu oraz zaprezentowali korzyści, wynikające z udziału w projekcie. Podziękowano nowym klubowiczom PKB Start Gniezno Biznes Plus – firmom Best oraz Vehikuł Czasu, 1 Pay Poland, Hotel Nest, Spółdzielni Dozór w Gnieźnie oraz Restauracji Leo Libra.

Po zakończeniu części oficjalnej, przybyli goście mogli zaprezentować swoje możliwości biznesowe. Przedstawiciel firmy Kapi – Karol Koziński rozpoczął słowami “Byłem sceptyczny i wszyscy, którzy mnie znają, wiedzą, że nie łatwo mnie przekonać do pewnych rzeczy. W tym wypadku wiem jednak, że takie spotkania dają korzyść. Jestem już na czwartym takim spotkaniu i mogę potwierdzić, że po wielu rozmowach, zaczynam robić już biznes z jednym z klubowiczów. Dlatego chce jak najszybciej podpisać z wami umowę”. Każdy z obecnych przedstawicieli firm, miał czas by w kilku słowach powiedzieć “czym się zajmuje, czego potrzebuje i w czym może pomóc innym”. Po tej części rozstrzygnięto konkurs wizytówkowy z atrakcyjnymi giftami od Partnerów oraz klubu GTM Start Gniezno. Kilka minut po 20-ej przybyli goście mogli zasmakować pysznych potraw przygotowanych przez Restaurację Leo Libra – Dziki Dwór Pod Kaczką, oraz porozmawiać ze sobą w grupach i indywidualnie. Na koniec podkreślono, że to nie ostatni event w tym roku. Organizatorzy potwierdzili, że Przedsiębiorcy, którzy nie dotarli, będą mogli “przenieść swój biznes w inny wymiar” już na przełomie października i listopada.

PKB Start Gniezno biznes Plus w liczbach:
– 26 klubów w całej Polsce (m.in. Jagiellonia Białystok, Energa Toruń, Wisła Kraków, Pogoń Szczecin, Korona Kielce, Raków Częstochowa, Klub Golfowy Zielona Góra, PKB Poznań etc.)
– niemal 2000 podmiotów
– 55 mld. obrotów rocznie
– dotarcie do ponad 60.000 pracowników i właścicieli
– dzięki platformie – dostęp do kontaktów i możliwości biznesowych – lokalnie i globalnie

Na naszych spotkaniach istnieje możliwość prezentacji i reklamy swojej firmy m.in. ulotki, foldery, roll-upy czy filmy reklamowe.

Zarejestruj się już dzisiaj!
Masz pytania ?
Bartosz Kapczyński – Koordynator Projektu
tel. 797-701-940
e-mail: b.kapczynski@startgniezno.com

PKB Start Gniezno Biznes Plus – Nowy wymiar biznesu!

Tekst: Bartosz Kapczyński