II Spotkanie Otwarte PKB Start Gniezno Biznes Plus!

W maju ruszyliśmy z cyklem spotkań biznesowych w ramach PKB Start Gniezno Biznes Plus. Pierwsze dwa wydarzenia zakończyły się frekwencyjnym sukcesem, ponieważ na obu eventach pojawiło się ponad 100 przedsiębiorców. Warto przy tym nadmienić, że grono Partnerów PKB Start Gniezno Biznes Plus systematycznie się poszerza. Do projektu dołączają kolejne firmy, powiększając prestiżowe grono Partnerów Biznesowych Startu Gniezno. Za nami wakacyjna przerwa. Wracamy zatem z naładowanymi akumulatorami, pełni zapału, energii i gorących pomysłów na wsparcie nie tylko lokalnego biznesu.

11 września 2019 od godz. 17:30, odbędzie się II Spotkanie PKB Start Gniezno Biznes Plus. Po raz kolejny spotkamy się w wyjątkowych wnętrzach Restauracji Leo Libra w Gnieźnie. Na gości, którzy odwiedzą w tym dniu miejsce znane między innymi z “Kuchennych Rewolucji” Magdy Gessler czekają liczne kulinarne niespodzianki. Najważniejszy w biznesie jest jednak…biznes. Porozmawiamy zatem o planach i potrzebach biznesowych każdej z firm obecnych na spotkaniu. Ponadto zaprezentujemy możliwości jakie niesie współpraca z Partnerskimi Klubami Biznesu.

PKB Start Gniezno biznes Plus w liczbach:
– 26 klubów w całej Polsce (m.in. Jagiellonia Białystok, Energa Toruń, Wisła Kraków, Pogoń Szczecin, Korona Kielce, Raków Częstochowa, Klub Golfowy Zielona Góra, PKB Poznań etc.)
– niemal 2000 podmiotów
– 55 mld. obrotów rocznie
– dotarcie do ponad 60.000 pracowników i właścicieli
– dzięki platformie – dostęp do kontaktów i możliwości biznesowych – lokalnie i globalnie
Na naszych spotkaniach istnieje możliwość prezentacji i reklamy swojej firmy m.in. ulotki, foldery, roll-upy czy filmy reklamowe

Zarejestruj się już dzisiaj: https://wydarzenia.partnerskieklubybiznesu.pl/imprezy/59-spotkanie-otwarte-start-gniezno-biznes-plus.html

Masz pytania? Bartosz Kapczyński – Koordynator Projektu
tel. 797-701-940 e-mail: b.kapczynski@startgniezno.com

Plan ramowy spotkania:
17:30-18:00 – rejestracja gości
17:30 – 18:00 – poczęstunek + kawa + start drinki
18:00 – 18:15 powitanie gości + głos z Klubu (plany na przyszłość)
18:20 – 19:00 – Przedstawienie programu PKB Start Gniezno Biznes Plus
19:00 – 20:00 – Autoprezentacja firm
20:00 – 20:15 – konkurs wizytówkowy
20:15 – rozmowy kuluarowe

PKB Start Gniezno Biznes Plus – Nowy wymiar biznesu!

Tekst: Bartosz Kapczyński