Runda finałowa Nice 1 Ligi Żużlowej – na początek Ostrów!

Długi weekend dostarczy wielu emocji kibicom czarnego sportu w Gnieźnie. W czwartek zapraszamy na XI Turniej o Koronę Bolesława Chrobrego, Pierwszego Króla Polski, a w niedzielę początek rundy finałowej Nice 1 Ligi Żużlowej. Do Pierwszej Stolicy Polski ponownie przyjedzie zespół Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski, który zmierzy się z drużyną Car Gwarant Startu Gniezno w pierwszym półfinale ligi.  Początek meczu o godzinie 14.00 (I bieg – 14.30). Przypominamy, że na rundę finałową nie obowiązują karnety.

W zasadniczej części sezonu nasi goście postawili przy #W25 zdecydowany opór i ostatecznie rywalizacja zakończyła się remisowym podziałem punktów 45:45. Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski to między innymi doświadczony duet Polaków – Grzegorz Walasek (11 punktów w pierwszym meczu) i Tomasz Gapiński (5 punktów w pierwszym meczu) w dalszej kolejności Duńczyk Nikolai Klindt (9 punktów w rundzie zasadniczej) i Aleksandr Łoktajew (5 punktów w rundzie zasadniczej). 28 lipca, przy okazji pierwszego pojedynku derbowego ekip z Ostrowa i Gniezna skutecznym ogniwem w zespole trenera Mariusza Staszewskiego był także Australijczyk Sam Masters – 12 punktów. 

 

Przed nami kapitalne widowisko, którego nie można przegapić! #dopingujNaTrybunach i #ZakochajSieWStarcie zgodnie z naszymi hasłami promocyjnymi. Duża dawka adrenaliny, ogromne emocje – liczymy na wsparcie kibiców z perspektywy trybun. Bilety są dostępne w sprzedaży – ceny niezmienne względem rundy zasadniczej sezonu 2019:

  • trybuna 45 zł
  • normalny 30 zł
  • ulgowy 20 zł
  • dziecięcy 10 zł

Sprzedaż prowadzona jest w następujących punktach:

  • sekretariat GTM Start Gniezno (ul. Wrzesińska 27-29)
  • sklepy odzieżowe Manekin (ul. Dąbrówki 23/1, ul. Chrobrego 7A)
  • Solarium Best (Września, ul. Kościuszki 55)

Wejściówki nabyć można też on-line na http://bilety.startgniezno.com – po dokonaniu zakupu nie ma konieczności drukowania otrzymanego kodu kreskowego – wystarczy go wyświetlić na ekranie smartfona i przyłożyć do czytnika w momencie wejścia na obiekt w Gnieźnie. Sprzedaż biletów odbywać się będzie także w dniu meczu, w kasach przy stadionie. 
Na rundę finałową nie obowiązują karnety!

Sponsorem niedzielnego meczu jest Hil-Gaz. Wiodącą działalnością firmy jest sprzedaż hurtowa i detaliczna paliw płynnych i gazu ziemnego propan-butan. Oferuje także wysokiej jakości węgiel w konkurencyjnych cenach. Więcej informacji na stronie https://www.hilgaz.pl/

Tekst: Radosław Majewski