Konkurs w programie ligowym – rozwiązanie

Podczas ostatniego spotkania w rundzie zasadniczej pomiędzy zespołami Car Gwarant Start Gniezno i Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski rozwiązano konkurs z atrakcyjnymi nagrodami o wartości ponad pięciu tysięcy złotych. Zabawa trwała od początku sezonu, a szczegóły znaleźć można było w oficjalnych programach zawodów na mecze ligowe rozgrywane przy W25.

Wśród upominków przygotowanych przez naszych sponsorów wymienić należałoby między innymi: Rower Arkus Romet od firmy MotoMar, zakup dowolnych drzwi z montażem od firmy Solid-Door, montaż instalacji gazowej w firmie Auto-Format, zestaw okularów marki Solano ufundowanych przez Salon Optyczny Mariusz Troszak, a także bon na dowolną dietę od Fit Tanken – Catering Dietetyczny. Z tego miejsca chcielibyśmy podziękować wszystkim – zarówno fundatorom nagród, jak i tym, którzy wzięli udział w naszym konkursie.

Każdy uczestnik miał za zadanie zebrać minimum trzy kupony z pięciu programów, wydawanych na kolejne zawody w Gnieźnie. Kolejnym warunkiem dla uczestników zabawy, było napisanie krótkiego uzasadnienia „dlaczego akurat to Tobie miałaby przypaść jedna z w/w nagród”. Spośród kilkudziesięciu zgłoszeń wyłoniliśmy zwycięzców:

  • Rower Arkus Romet – Michał Świątek
  • drzwi z montażem – nagroda od firmy Solid Door – Franciszek Nowak
  • Auto-Format – kupon rabatowy na montaż instalacji gazowej o wartości 1000 zł – Ireneusz Wojnowski
  • Fit Tanken – bon rabatowy na dowolną dietę – Andrzej Szcześniak
  • Okulary Solano od Optyk Troszak – Agnieszka Lis, Jerzy Krysiński, Konrad Stube

Gratulujemy zwycięzcom. Nagrody do odbioru w sekretariacie klubu.
Zapraszamy serdecznie!

Tekst: Bartosz Kapczyński