Przed derbami z Ostrowem – awizowane składy

Derbowy pojedynek w Nice 1 Lidze Żużlowej zbliża się dużymi krokami. W najbliższą niedzielę Car Gwarant Start Gniezno podejmie na własnym torze zespół Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski. Do Pierwszej Stolicy przyjeżdża świetnie radzący sobie beniaminek, który – podobnie jak gnieźnianie – jest bliski wywalczenia awansu do fazy play-off. Dla naszych gości kluczowe znaczenie mieć będą pojedynki właśnie w Gnieźnie oraz na własnym torze z Łodzią. W czwartek tradycyjnie poznaliśmy awizowane zestawienia.

W szeregach gospodarzy menadżer Car Gwarant Startu Gniezno Rafael Wojciechowski zdecydował się na zamianę dwóch par miejscami. Pod numerem 9 znalazł się Andriej Kudriaszow, który stworzy duet z Oskarem Fajferem. Rosjanin po dobrym występie w Rybniku oraz w środowym spotkaniu ligi rosyjskiej będzie chciał potwierdzić wysoką dyspozycję także i na torze w Gnieźnie. Pod numerem jedenastym oglądać będziemy Mirosława Jabłońskiego, a z dwunastką kibicom zaprezentuje się Jurica Pavlic. Trzynastka to już tradycyjnie Adrian Gała, a z numerem piętnastym w awizowanym składzie znalazł się Kevin Fajfer (numer 15). Pod numerem 14 spodziewać się należy Damiana Stalkowskiego, który od początku sezon tworzy młodzieżowy duet razem z K.Fajferem.

Na korektę par zdecydował się także Mariusz Staszewski. Trener gości z numerem pierwszym desygnował do boju Duńczyka Nicolaia Klindta, a pod dwójką znalazł się Aleksandr Łoktajew. Druga para naszych rywali to duet Tomasz Gapiński-Sam Masters. Niezmiennie z numerem piątym do meczu z Car Gwarant Startem Gniezno przystąpi Grzegorz Walasek. Duet młodzieżowców to para Kamil Nowacki – Marcin Kościelski.

plakat-gniezno-ostrow-2019

Awizowane składy:
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski:
1. Nicolai Klindt
2. Aleksandr Łoktajew
3. Tomasz Gapiński
4. Sam Masters
5. Grzegorz Walasek
6. Kamil Nowacki
7. Marcin Kościelski

Car Gwarant Start Gniezno:
9. Andriej Kudriaszow
10. Oskar Fajfer
11. Mirosław Jabłoński
12. Jurica Pavlic
13. Adrian Gała
14.
15. Kevin Fajfer

W pierwszym spotkaniu tych dwóch zespołów górą byli ostrowianie – zespół Arged Malesa TŻ Ostrovia odniósł zdecydowane zwycięstwo 56:34. Walka o trzy punkty zapowiada się więc niezwykle ciekawie!  Przed nami kapitalne widowisko, którego nie można przegapić! #dopingujNaTrybunach i #ZakochajSieWStarcie!

Ceny biletów: trybuna 45 zł, normalny 30 zł, ulgowy 20 zł, dziecięcy 10 zł.
Sprzedaż prowadzą:  ✅ sklepy odzieżowe Manekin (ul. Chrobrego 7A, ul. Dąbrówki 23/1), ✅ sekretariat GTM Start Gniezno – ul. Wrzesińska 27-29, ✅ Solarium BEST – Września, ul. Kościuszki 55. Sprzedaż on-line: http://bilety.startgniezno.com. W sobotę wejściówki nabyć będzie można w sklepach Manekin oraz w kasie nr 4 na stadionie (w godzinach 10.00-14.00). W niedzielę kasy uruchomione zostaną o godzinie 10.00.

Dodajmy, że na ligowe spotkanie z Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski przygotowaliśmy specjalną promocję dla kibiców! Korzystając z okresu wakacyjnego zachęcamy do przyjścia na stadion całymi rodzinami! Co zrobić żeby skorzystać z promocji #RodzinaNaStart? Wystarczy zakupić dwa bilety normalne lub zestaw składający się z biletu normalnego i ulgowego.  Dokonanie takiego zakupu premiowane będzie dodatkowym biletem dla dziecka w wieku od czwartego do dwunastego roku życia – w prezencie od GTM Start Gniezno. Promocja z biletami dla całej rodziny obowiązuje tylko w przedsprzedaży stacjonarnej, prowadzonej od 15 do 27 lipca.

Sponsorem meczu jest Spółdzielnia “Dozór” w Gnieźnie – kompleksowa ochrona osób i mienia oraz drukarnia. Więcej informacji: https://www.dozor.pl/

Tekst: Radosław Majewski