Ruszyła sprzedaż biletów na mecz z Arged Malesa TŻ Ostrovia

Przed drużyną Car Gwarant Startu Gniezno ostatni mecz na własnym torze podczas zasadniczej części sezonu Nice 1 Ligi Żużlowej. Czerwono-czarni w niedzielę 28 lipca zmierzą się przy W25 w derbowym pojedynku z Arged Malesa TŻ Ostrovią Ostrów Wielkopolski. Początek meczu o 14.00, a pierwszy wyścig pół godziny później – o 14.30. W poniedziałek rozpoczęła się sprzedaż biletów na to bardzo ciekawie zapowiadające się spotkanie.

Nasi najbliżsi ligowi rywale są aktualnie na czwartym miejscu w tabeli Nice 1LŻ. Po dziesięciu rozegranych meczach mają w dorobku 13 punktów – o trzy mniej niż drugi w tabeli Car Gwarant Start Gniezno. Beniaminek, podobnie jak nasza drużyna, jest bardzo bliski awansu do fazy play-off rozgrywek. Świetny duet Polaków – Grzegorz Walasek i Tomasz Gapiński, a także obcokrajowcy – Duńczyk Nikolai Klindt i Aleksandr Łoktajew to główne postacie w szeregach Arged Malesa TŻ Ostrovii. Przypomnijmy, że w pierwszym meczu, w Ostrowie, górą byli gospodarze – wygrali zdecydowanie, bo 56:34.

Walka o trzy punkty będące stawką meczu w dniu 28 lipca zapowiada się niezwykle ciekawie. Tym bardziej zachęcamy wszystkich kibiców do zakupu wejściówek i dopingu żużlowców obu ekip z perspektywy trybun. W poniedziałek 15 lipca wystartowała sprzedaż biletów. Po wejściówki zapraszamy do sklepów odzieżowych Manekin (Gniezno – ul. Dąbrówki 23/1, ul. Chrobrego 7A) oraz sekretariatu GTM Start Gniezno (ul. Wrzesińska 27-29). Od czwartku biletu zakupić będzie można także i we Wrześni, w Solarium Best (ul. Kościuszki 55). Ponadto dostępne są także wejściówki w systemie on-line – zapraszamy na stronę http://bilety.startgniezno.com gdzie zakupu dokonać można w każdej chwili, przez 24h na dobę.

Ceny wejściówek przedstawiają się następująco: – trybuna 45 zł, normalny 30 zł, ulgowy 20 zł, dziecięcy 10 zł. Dzieci w wieku od 0 do 3 lat włącznie – wstęp bezpłatny. Od 4 do 12 roku życia włącznie obowiązują bilety dziecięce. Uczniowie szkół podstawowych wchodzą na stadion tylko z ważną legitymacją. Wstęp na bilety ulgowe dla uczniów i studentów do 26 roku życia (z ważną legitymacją). Ulga przysługuje również seniorom powyżej 65 lat oraz kobietom.

Dodajmy, że na ligowe spotkanie z Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski przygotowaliśmy specjalną promocję dla kibiców! Korzystając z okresu wakacyjnego zachęcamy do przyjścia na stadion całymi rodzinami! Co zrobić żeby skorzystać z promocji #RodzinaNaStart? Wystarczy zakupić dwa bilety normalne lub zestaw składający się z biletu normalnego i ulgowego.  Dokonanie takiego zakupu premiowane będzie dodatkowym biletem dla dziecka w wieku od czwartego do dwunastego roku życia – w prezencie od GTM Start Gniezno. Promocja z biletami dla całej rodziny obowiązuje tylko w przedsprzedaży stacjonarnej, prowadzonej od 15 do 27 lipca.

Zostań ósmym zawodnikiem Car Gwarant Startu Gniezno i dopinguj czerwono-czarnych z perspektywy trybun! Nasza drużyna meczem z Arged Malesa TŻ Ostrovia kończy rundę zasadniczą sezonu 2019 na własnym obiekcie! To między od tego meczu zależy pozycja w  tabeli przed rundą play-off. Bądźcie z nami – świetna atmosfera na trybunach, emocje na torze – poczuj magię speedwaya całą rodziną i – zgodnie z naszym hasłem – #ZakochajSieWStarcie!