Nice 1LŻ: w sobotę z Unią Tarnów

W sobotę drużyna Car Gwarant Startu Gniezno nadrobi ligowe zaległości. Przed nami spotkanie z Unią Tarnów, która obecnie zajmuje drugie miejsce w ligowej tabeli. W środę poznaliśmy awizowane zestawienia na ten znakomicie zapowiadający się pojedynek. Goście zapowiadają przyjazd ze świetnie dysponowanym duetem obcokrajowców – Peter Ljung oraz Wiktor Kułakow. W szeregach tarnowian brakuje Artura Mroczki. Gospodarze z korektą w ustawieniu par.

Menadżer czerwono-czarnych Rafael Wojciechowski desygnuje do boju sprawdzoną piątkę seniorów. Nieco inaczej przedstawiają się jednak pary – z dziewiątką na plecach wystąpi Oskar Fajfer, który zamienił się numerem z Mirosławem Jabłońskim – w sobotę zobaczymy go pod jedenastką. Z trzynastką prowadzącym parę z młodzieżowcem będzie Adrian Gała, a juniorską parę z Kevinem Fajferem stworzy zapewne Damian Stalkowski. Obaj nasi młodzieżowcy mają za sobą dobry tydzień i udane występy w zawodach o DMPJ.

Awizowane składy:
Unia Tarnów:
1. Peter Ljung
2. Ernest Koza
3. Daniel Kaczmarek
4. Artur Czaja
5. Wiktor Kułakow
6. Mateusz Cierniak

Car Gwarant Start Gniezno:
9. Oskar Fajfer
10. Jurica Pavlic
11. Mirosław Jabłoński
12. Oliver Berntzon
13. Adrian Gała
14.
15. Kevin Fajfer

Sobota – 29 czerwca – stadion przy Wrzesińskiej 25.
Początek – godzina 16.45 (I bieg – 17.15)

20190629-tarnow-1200px

W pierwszym, niezwykle emocjonującym meczu, górą byli żużlowcy z Tarnowa, którzy na własnym obiekcie zwyciężyli 46:44.

W sobotę trzeba wybrać się na W25 i dopingować zespół Car Gwarant Startu Gniezno.
Kibicuj na #W25, bądź ósmym zawodnikiem naszej drużyny w walce o kolejne ligowe punkty! ELEKTRONICZNY SYSTEM WEJŚĆ NA STADION – przyjdź na mecz odpowiednio wcześniej, aby uniknąć problemu z wejściem na obiekt.

Bilety wstępu:
– trybuna kryta – 45 zł
– normalny – 30 zł
– ulgowy – 20 zł
– dziecięcy – 10 zł

Sprzedaż biletów prowadzona jest w następujących punktach:
– sekretariat GTM Start Gniezno (ul. Wrzesińska 27-29)
– sklepy odzieżowe Manekin (ul. Dąbrówki 23/1, Chrobrego 7A)
– Solarium BEST (Września, ul. Kościuszki 55)

Dzieci w wieku od 0 do 3 lat włącznie – wstęp bezpłatny.
Od 4 do 12 roku życia włącznie obowiązują bilety dziecięce.
Uczniowie szkół podstawowych wchodzą na stadion tylko z ważną legitymacją. Wstęp na bilety ulgowe dla uczniów i studentów do 26 roku życia (z ważną legitymacją). Ulga przysługuje również seniorom powyżej 65 lat oraz kobietom.

Osoby kupujące bilety ulgowe i dziecięce mają obowiązek udokumentować prawo do wstępu z ulgą. Kibice są zobowiązani, aby udowodnić fakt, że odpowiednia ulga im przysługuje. W przypadku braku odpowiednich dokumentów wstęp na bilety ze zniżką nie będzie możliwy.

Sponsorem meczu jest Toyota Ukleja z siedzibą w Suchym Lesie, Ujściu koło Piły oraz Poznaniu. Wyłączny partner motoryzacyjny GTM Start Gniezno. Więcej informacji: https://www.toyota-ukleja.pl/

Tekst: Radosław Majewski