Przed Nice 1LŻ: Car Gwarant Start bez zmian w składzie

W sobotni wieczór emocje związane z Nice 1 Ligą Żużlową ponownie na torze przy Wrzesińskiej. Do Grodu Lecha przyjeżdża zespół Orła Łódź. Nasz rywal zajmuje obecnie szóste miejsce w tabeli – podopieczni trenera Lecha Kędziory w dziewięciu spotkaniach zdobyli do tej pory siedem punktów. Szkoleniowiec gości w Gnieźnie nie będzie mógł skorzystać z Tobiasza Musielaka, który nabawił się kontuzji. Kibiców zapraszamy na godzinę 19.45.

W awizowanym składzie gości brakuje także nazwiska Australijczyka Rohana Tungeta, a znalazł się w nim Duńczyk Hans Andersen. W zgłoszeniu Orła Łódź kierownictwo naszych sobotnich gości pozostawiło wolne miejsce pod numerem drugim. Kibicom w Gnieźnie zaprezentują się dwaj krajowi seniorzy – Daniel Jeleniewski i Rafał Okoniewski, a także Niemiec Kai Huckenbeck.

Menadżer Rafael Wojciechowski desygnował niezmienny skład – drobna korekta względem meczu wyjazdowego w Tarnowie nastąpiła w drugiej parze, gdzie prowadzącym będzie Oskar Fajfer, a z numerem 12 na plecach zaprezentuje się Szwed Oliver Berntzon. Pierwsza para to duet Mirosław Jabłoński-Jurica Pavlic, a pod numerem trzynastym już tradycyjnie Adrian Gała. Awizowany w składzie młodzieżowiec to Kevin Fajfer, a pod numerem 14 pojawi się najprawdopodobniej Damian Stalkowski.

Orzeł Łódź:
1. Hans Andersen
2.
3. Rafał Okoniewski
4. Daniel Jeleniewski
5. Kai Huckenbeck
6. Kamil Kiełbasa
7. Piotr Pióro

Car Gwarant Start Gniezno:
9. Mirosław Jabłoński
10. Jurica Pavlic
11. Oskar Fajfer
12. Oliver Berntzon
13. Adrian Gała
14.
15. Kevin Fajfer

Sobota – 22 czerwca – stadion przy Wrzesińskiej 25.
Początek – godzina 19.45 (I bieg – 20.15)

plakat-gniezno-lodz2019

W pierwszym meczu górą byli żużlowcy z Gniezna, którzy w Łodzi wygrali 49:41.
Tego dnia trzeba wybrać się na W25 i dopingować zespół Car Gwarant Startu Gniezno.
Nasi zawodnicy potrzebują Twojego wsparcie!

Bilety wstępu:
– trybuna kryta – 45 zł
– normalny – 30 zł
– ulgowy – 20 zł
– dziecięcy – 10 zł

Sprzedaż biletów prowadzona jest w następujących punktach:
– sekretariat GTM Start Gniezno (ul. Wrzesińska 27-29)
– sklepy odzieżowe Manekin (ul. Dąbrówki 23/1, Chrobrego 7A)
– Solarium BEST (Września, ul. Kościuszki 55)

Ponadto prowadzona jest sprzedaż on-line – kliknij aby przejść do sklepu.

Dzieci w wieku od 0 do 3 lat włącznie – wstęp bezpłatny.
Od 4 do 12 roku życia włącznie obowiązują bilety dziecięce.
Uczniowie szkół podstawowych wchodzą na stadion tylko z ważną legitymacją. Wstęp na bilety ulgowe dla uczniów i studentów do 26 roku życia (z ważną legitymacją). Ulga przysługuje również seniorom powyżej 65 lat oraz kobietom.

Osoby kupujące bilety ulgowe i dziecięce mają obowiązek udokumentować prawo do wstępu z ulgą. Kibice są zobowiązani, aby udowodnić fakt, że odpowiednia ulga im przysługuje. W przypadku braku odpowiednich dokumentów wstęp na bilety ze zniżką nie będzie możliwy.

Sponsorem meczu jest Car Gwarant Service – sponsor tytularny żużlowców z Pierwszej Stolicy Polski. Więcej informacji: https://www.cargwarant.pl/

Tekst: Radosław Majewski