Nice 1LŻ: kosmetyczna zmiana na Daugavpils

W najbliższy weekend na torach Nice 1 Ligi Żużlowej rozpoczyna się runda rewanżowa. W niedzielę zespół Car Gwarant Startu Gniezno podejmie na własnym torze Lokomotiv Daugavpils. W pierwszym starciu obu ekip góra okazali się czerwono-czarni, którzy zwyciężyli na Łotwie 48:42. Przed nami konfrontacja obu ekip w Gnieźnie. Menadżer Car Gwarant Startu zdecydował się na kosmetyczną zmianę w zestawieniu – w awizowanym składzie prowadzącym drugą parę będzie Oskar Fajfer. Trener naszych gości – Nikołaj Kokin – awizuje przyjazd do Pierwszej Stolicy z Timo Lahti czy dobrze znanymi w Grodzie Lecha Kjastasem Puodżuksem oraz Wadimem Tarasienko.

Po groźnie wyglądających upadkach do pełni sprawności wracają Mirosław Jabłoński i Kevin Fajfer. Obaj zadeklarowali gotowość do wzięcia udziału w piątkowym, przedmeczowym treningu i niedzielnym meczu ligowym przeciwko ekipie z Daugavpils. W trwającym tygodniu z dobrym skutkiem w Szwecji ścigali się Oskar Fajfer i Oliver Berntzon, a skutecznością w Rosji zaimponował Adrian Gała. Damian Stalkowski z kolei stracił tylko jeden punkt w VI rundzie DMPJ na torze w Łodzi. 

Pełne awizowane składy przedstawiają się następująco:
Lokomotiv Daugavpils:
1. Timo Lahti
2. Jewigienij Kostygow
3. Wadim Tarasienko
4. Kjastas Puodżuks
5. Andrzej Lebiediew
6. Artiom Trofimow

Car Gwarant Start Gniezno:
9. Mirosław Jabłoński
10. Jurica Pavlic
11. Oskar Fajfer
12. Oliver Berntzon
13. Adrian Gała
14. Damian Stalkowski

Niedziela – 2 czerwca 2019 – 14.00
Bramy stadionu otwarte od godziny 12.00. Tradycyjnie apelujemy do kibiców o wcześniejsze przybycie na stadion celem uniknięcia kolejek przy bramkach wejściowych.

Ceny biletów wstępu: trybuna kryta – 45 zł, normalny – 30 zł, ulgowy – 20 zł, dziecięcy – 10 zł. Sprzedaż biletów prowadzona jest w sklepach odzieżowych Manekin (ul. Dąbrówki 23/1, Chrobrego 7A), sekretariacie GTM Start (ul. Wrzesińska 27-29) oraz od piątku w Solarium BEST (Września, ul. Kościuszki 55).

02062019-lokomotiv

Sponsorem meczu jest Auto Elektryk – Gniezno, ul. Roosevelta 127. Więcej informacji: http://autoelektrykgniezno.pl