Optymistyczne wieści z obozu Car Gwarant Startu!

Mamy dobre wiadomości dla naszych kibiców. Po groźnie wyglądających upadkach w Daugavpils trwa rehabilitacja dwójki zawodników Car Gwarant Startu GnieznoKevina Fajfera oraz Mirosława Jabłońskiego. Jak przekazał menadżer czerwono-czarnych Rafael Wojciechowski obaj żużlowcy wezmą udział w piątkowym, przedmeczowym treningu.

“Obaj wracają do zdrowia po meczu na Łotwie. Kevin Fajfer co prawda nie weźmie udziału w zawodach młodzieżowych w Łodzi, ale zarówno on jak i Mirek będą gotowi do tego, aby w piątek wyjechać na tor.” – mówi R.Wojciechowski. Menadżer Car Gwarant Startu zaplanował piątkowy trening w porze meczowej, a więc o godzinie 14.30. Jeszcze dziś, w środę, młodzieżowcy rywalizować będą w Łodzi, w rundzie DMPJ, a Adriana Gałę zobaczymy w lidze rosyjskiej. Starty w Szwecji mają z kolei Oskar Fajfer i Oliver Berntzon.

“Kevin i Mirek zaraz po powrocie do kraju z wyjazdu do Daugavpils praktycznie od razu rozpoczęli rehabilitację. Efekty pojawiają się szybko, obaj zadeklarowali, że będą gotowi do niedzielnego meczu rewanżowego z Lokomotivem.” – dodaje z optymizmem R.Wojciechowski.

W niedzielę Car Gwarant Start Gniezno na własnym torze w rewanżowym spotkaniu podejmie Lokomotiv Daugavpils. Kibiców zapraszamy na stadion na godzinę 14. Pierwszy bieg zaplanowany został na godzinę 14.30. W ubiegłym tygodniu na Łotwie lepsi byli gnieźnianie (48:42).

Bilety zakupić można w przedsprzedaży – w sklepach odzieżowych Manekin (ul. Dąbrówki 23/1 oraz ul. Chrobrego 7A) i w sekretariacie GTM Start Gniezno (ul. Wrzesińska 27-29). Od piątku do kupienia we Wrześni – Solarium BEST (ul. Kościuszki 55).

Tekst: Radosław Majewski