Nice 1LŻ: w niedzielę mecz z Lokomotiv Daugavpils!

Car Gwarant Startu Gniezno w niedzielę podejmie na własnym torze Lokomotiv Daugavpils. Nice 1 Liga Żużlowa po długiej przerwie powraca do Pierwszej Stolicy. Po zwycięstwie gnieźnian 48:42 na Łotwie to gospodarze wydają się być faworytem tego meczu. Fin Timo Lahti, Andrzej Lebiediew czy Kjastas Puodżuks to główne postacie w zespole prowadzonym przez dobrze znanego w Gnieźnie Nikołaja Kokina, który przed laty zdobywał punkty dla gnieźnieńskiego Startu.

Kibiców spragnionych ligowego ścigania zapraszamy na stadion! Zapowiada nam się świetny mecz, którego nie można przegapić! Niedziela – 2 czerwca – stadion przy Wrzesińskiej 25. Początek – godzina 14.00 (I bieg – 14.30) Tego dnia trzeba wybrać się na W25 i dopingować zespół Car Gwarant Startu Gniezno. Nasi zawodnicy potrzebują Twojego dopingu! #dopingujNaTrybunach i #ZakochajSieWStarcie!

Sponsorem meczu jest Auto Elektryk – Gniezno, ul. Roosevelta 127. Więcej informacji: http://autoelektrykgniezno.pl
Ceny biletów wstępu: trybuna kryta – 45 zł, normalny – 30 zł, ulgowy – 20 zł, dziecięcy – 10 zł. Sprzedaż biletów prowadzona jest w sklepach odzieżowych Manekin (ul. Dąbrówki 23/1, Chrobrego 7A), sekretariacie GTM Start (ul. Wrzesińska 27-29) oraz od piątku w Solarium BEST (Września, ul. Kościuszki 55).

02062019-lokomotiv

Dzieci w wieku od 0 do 3 lat włącznie – wstęp bezpłatny. Od 4 do 12 roku życia włącznie obowiązują bilety dziecięce. Uczniowie szkół podstawowych wchodzą na stadion tylko z ważną legitymacją. Wstęp na bilety ulgowe dla uczniów i studentów do 26 roku życia (z ważną legitymacją). Ulga przysługuje również seniorom powyżej 65 lat oraz kobietom.

Osoby kupujące bilety ulgowe i dziecięce mają obowiązek udokumentować prawo do wstępu z ulgą. Kibice są zobowiązani, aby udowodnić fakt, że odpowiednia ulga im przysługuje. W przypadku braku odpowiednich dokumentów wstęp na bilety ze zniżką nie będzie możliwy.

Tekst: Radosław Majewski