Ofensywa marketingowa: kolejny partner GTM Start Gniezno

Dobre wyniki zawodników Car Gwarant Startu Gniezno oraz polityka marketingowa klubu sprawiają, że coraz więcej partnerów decyduje się na współpracę z GTM Start w sezonie 2019. Tym razem przedstawiamy kolejnego sponsora.

Firma DARFOL Opakowania rozpoczęła swoją działalność w 1989 r. i jest najdłużej działającą firmą z branży  w regionie. W jej ofercie znajdują się naczynia jednorazowe, opakowania, profesjonalne środki czystości, produkty higieniczne, artykuły biurowe. Zajmuje się zaopatrzeniem punktów handlowych i usługowych, wszelkich firm zajmujących się gastronomią, urzędów i  placówek oświatowych, przedsiębiorstw z branży przetwórczej, piekarniczo – cukierniczej, salonów fryzjerskich i kosmetycznych, firm sprzątających i innych. Prowadzi również sprzedaż detaliczną, także dla kibiców Startu . Dzięki systematycznej współpracy z szerokim gronem polskich i zagranicznych producentów oferują  klientom atrakcyjne ceny, fachowe doradztwo, kompleksową obsługę oraz terminowe dostawy.

Z okazji rozpoczęcia współpracy, na profilu facebookowym firmy zapraszamy do udziału w konkursie w którym do wygrania są dwa bilety na niedzielne spotkanie z Lokomotivem Daugavpils!

Polecamy!
DARFOL Opakowania
ul. 17 Dywizji Piechoty 10
62-200 Gniezno
www.opakowania.gniezno.pl

tel. +48 606 251 634
tel. +48 602 621 528

facebook.com/OpakowaniaGniezno
biuro@opakowania.gniezno.pl