Firma sprzątająca z Twojego regionu

Prinsen to firma sprzątająca, której zaufało już wielu przedsiębiorców powiatu gnieźnieńskiego i nie tylko. Swoje usługi kieruje przede wszystkim do sektora biznesowego. Obsługuje różnego rodzaju obiekty zarówno hale, magazyny jak i sklepy, biura, obiekty wielkopowierzchniowe czy też użyteczności publicznej.

prinsen

Cele firmy Prinsen

Od początku działalności na rodzimym gnieźnieńskim rynku celem firmy była wysoka jakość świadczonych usług oraz partnerskie relacje. Stale zdobywane doświadczenie oraz nowoczesny sprzęt umożliwia sprostanie najbardziej wymagającym zleceniom. Dzięki temu Prinsen zyskał grono zadowolonych klientów.

Zalety firmy sprzątającej

Powierzenie obiektu w ręce firmy sprzątającej wiąże się nie tylko z naocznym efektem czystych i zadbanych powierzchni. Pozwala klientowi zminimalizować czas i zaangażowanie poświęcane zagadnieniu czystości w jego obiekcie do jednej czynności jaką jest odebranie faktury.

Dodatkowe usługi

Prinsen zajmuje się również sprzedażą chemii oraz artykułów higienicznych niezbędnych w każdej firmie wraz z darmową dostawą na terenie powiatu gnieźnieńskiego.

Prinsen
os. Wł. Łokietka 29/1
62-200 Gniezno
tel: 507 463 101
e-mail: kontakt@prinsen.pl
www.prinsen.pl