fbpx

Nice 1 Liga: awizowane skład na mecz z Unią Tarnów

Po prawie miesięcznej przerwie czas na kolejne ligowe emocje na torze przy ulicy Wrzesińskiej. Tym razem do Gniezna przyjedzie zespół Unii Tarnów, który po czterech rozegranych meczach ma w dorobku cztery punkty. Dwa oczka mniej mają gnieźnianie – w trzeciej kolejce żużlowcy Car Gwarant Startu odnieśli zwycięstwo nad PGG ROW Rybnik. Czy po szóstej kolejce uda się poprawić bilans w tabeli? O tym przekonamy się w niedzielne popołudnie! Początek meczu o godzinie 14.00 (I bieg – 14.30). W czwartek poznaliśmy awizowane składy na ten mecz.

W kadrze naszych niedzielnych gości nie brakuje solidnych żużlowców. Szwed Peter Ljung, Rosjanin Wiktor Kułakow legitymują się obecnie średnią powyżej dwóch punktów na bieg. Polacy w składzie Unii – Daniel Kaczmarek oraz Artur Czaja to zawodnicy gwarantujący emocje trzymające w napięciu do samego końca! Skuteczny na pozycji młodzieżowej jest Mateusz Cierniak, którego w niedzielne popołudnie zobaczymy w akcji przy Wrzesińskiej 25. Menadżer tarnowian, Tomasz Proszowski zdecydował się desygnować do boju następujące zestawienie.

Unia Tarnów:
1. Wiktor Kułakow
2. Ernest Koza
3. Artur Czaja
4. Daniel Kaczmarek
5. Peter Ljung
6. Mateusz Cierniak
7.

W ekipie Car Gwarant Startu tylko niewielkie korekty względem zwycięskiego składu z meczu z PGG ROW Rybnik. Menadżer Rafael Wojciechowski zamienił żużlowców pod numerami dwunastym oraz trzynastym. Parę z Adrianem Gałą stworzy Chorwat Jurica Pavlic, a Mirosław Jabłoński startować będzie z młodzieżowcem czerwono-czarnych.

Car Gwarant Start Gniezno:
9. Oskar Fajfer
10. Oliver Berntzon
11. Adrian Gała
12. Jurica Pavlic
13. Mirosław Jabłoński
14.
15. Kevin Fajfer

Sędzia: Ryszard Bryła
Komisarz toru: Waldemar Cisoń
Początek meczu: 14.00 (I bieg – 14.30)

gniezno-tarnow-700px

Sprzedaż biletów na niedzielny mecz rozpocznie się w piątek. Od godziny 12.00 będą one do nabycia w sekretariacie GTM Start Gniezno (ul. Wrzesińska 27-29) oraz w sklepach odzieżowych Manekin (Gniezno, ul. Dąbrówki 23/1 i ul. Chrobrego 7A). Ceny przedstawiają się następująco:
– trybuna kryta – 45 zł
– normalny – 30 zł
– ulgowy – 20 zł
– dziecięcy – 10 zł

Dzieci w wieku od 0 do 3 lat włącznie – wstęp bezpłatny.
Od 4 do 12 roku życia włącznie obowiązują bilety dziecięce.
Uczniowie szkół podstawowych wchodzą na stadion tylko z ważną legitymacją. Wstęp na bilety ulgowe dla uczniów i studentów do 26 roku życia (z ważną legitymacją). Ulga przysługuje również seniorom powyżej 65 lat oraz kobietom.

Osoby kupujące bilety ulgowe i dziecięce mają obowiązek udokumentować prawo do wstępu z ulgą. Kibice są zobowiązani, aby udowodnić fakt, że odpowiednia ulga im przysługuje. W przypadku braku odpowiednich dokumentów wstęp na bilety ze zniżką nie będzie możliwy.

Zapowiada nam się kapitalne widowisko, którego nie można przegapić! #dopingujNaTrybunach i #ZakochajSieWStarcie! Kibicuj na #W25, bądź ósmym zawodnikiem naszej drużyny w walce o kolejne ligowe punkty! Elektroniczny System Wejść – przyjdź na mecz odpowiednio wcześniej, aby uniknąć problemu z wejściem na obiekt.

Sponsorem meczu Car Gwarant Start Gniezno – Unia Tarnów jest Toyota Ukleja z siedzibą w Suchym Lesie, Ujściu koło Piły oraz Poznaniu. To wyłączny partner motoryzacyjny GTM Start Gniezno. Więcej informacji: https://www.toyota-ukleja.pl/

Tekst: Radosław Majewski