fbpx

R.Wojciechowski: ostateczne decyzje po eliminacjach SEC

Drużyna Car Gwarant Startu ma przed sobą wyjazdowe spotkanie do Łodzi. W niedzielę o godzinie 18.00 zespół z Pierwszej Stolicy zmierzy się z tamtejszym Orłem. W czwartek poznaliśmy awizowane składy na ten pojedynek. Menadżer czerwono-czarnych zdecydował się na zmianę w zestawieniu poszczególnych par. Z numerem pierwszym tym razem w akcji zaprezentuje się Chorwat Jurica Pavlic, a jego partnerem z dwójką na plecach będzie Mirosław Jabłoński. Parę z młodzieżowcem stworzy Adrian Gała.

Skład Car Gwarant Startu na niedzielne spotkanie w Łodzi:
1. Jurica Pavlic
2. Mirosław Jabłoński
3. Oliver Berntzon
4. Oskar Fajfer
5. Adrian Gała
6. Kevin Fajfer

“Pamiętać należy, że są to składy awizowane.” – zauważa menadżer Rafael Wojciechowski. “Z ostateczną decyzją należy się wstrzymać praktycznie do samej niedzieli, bo w sobotę mamy jeszcze eliminacje do cyklu Speedway Euro Championship” – dodaje. Na 27 kwietnia zaplanowane zostały dwie rundy eliminacyjne do cyklu SEC. W Poznaniu (początek o 16.00) kibicom zaprezentuje się Rosjanin Andriej Kudriaszow, a na swoim domowym torze w Gorican (początek o 19.15) o przepustkę do dalszej fazy walczyć będzie Chorwat Jurica Pavlic.

“Oczywiście, życzę wszystkim zawodnikom, żeby cało i zdrowo jechali w każdych zawodach. Będziemy śledzić rozwój wydarzeń w Poznaniu i Gorican. Musimy być przygotowani na każdą sytuację.” – przekazuje R.Wojciechowski. “Dopiero po ich zakończeniu zawodnik oczekujący zostanie poinformowany o tym, że nie wystąpi w Łodzi, w meczu ligowy Car Gwarant Startu Gniezno” – dodaje menadżer pierwszoligowca z Gniezna.

Gnieźnianie mają za sobą trening na własnym torze, a także na Motoarenie w Toruniu. “Skorzystaliśmy z możliwości jazdy na tym obiekcie, w czwartek poza krajowym składem miałem do dyspozycji także dwójkę obcokrajowców Andrieja Kudriaszowa i Olivera Berntzona.” – informuje R.Wojciechowski. “Wiele pracy wykonali również młodzieżowcy. Dużo czasu na torze spędzili i Kevin Fajfer i Damian Stalkowski, który uzupełni nasz awizowany skład na mecz z Orłem” – dodaje.

Początek meczu w niedzielę o godzinie 18:00. Pojedynek nie będzie transmitowany przez żadną stację telewizyjną. Reportaż video na początku tygodnia tradycyjnie przygotuje Aforti StartTV.