Organizacja przed meczem z PGG ROW Rybnik

Przed spotkaniem z PGG ROW Rybnik mamy kilka ważnych informacji organizacyjnych związanych z funkcjonowaniem elektronicznego systemu wejść na stadionie przy ulicy Wrzesińskiej 27-29.

Sprzedaż biletów prowadzona jest od środy w sekretariacie GTM Start Gniezno (ul. Wrzesińska 27-29), w sklepach odzieżowych Manekin (ul. Dąbrówki 23/1, Chrobrego 7A – również w niedzielę) oraz w Solarium BEST (Września, ul. Kościuszki 55). W sobotę dodatkowo uruchomiona zostanie kasa na stadionie (10.00-14.00). W niedzielę kasa czynna od godziny 10.00.

Ceny biletów przedstawiają się następująco: – trybuna 45 zł, normalny 30 zł, ulgowy 20 zł, dziecięcy 10 zł. Dzieci w wieku od 0 do 3 lat włącznie – wstęp bezpłatny. Od 4 do 12 roku życia włącznie obowiązują bilety dziecięce. Uczniowie szkół podstawowych wchodzą na stadion tylko z ważną legitymacją. Wstęp na bilety ulgowe dla uczniów i studentów do 26 roku życia (z ważną legitymacją). Ulga przysługuje również seniorom powyżej 65 lat oraz kobietom. Osoby kupujące bilety ulgowe i dziecięce mają obowiązek udokumentować prawo do wstępu z ulgą. Kibice są zobowiązani, aby udowodnić fakt, że odpowiednia ulga im przysługuje.

– Od godziny 12.00 w niedzielę funkcjonować będą wszystkie kasy – zachęcamy do korzystania również z tych zlokalizowanych w środkowej części, a nie tylko skrajnych (od strony miasta i torów kolejki wąskotorowej) – pozwoli to uniknąć długich kolejek i znacznie przyspieszy czas sprzedaży biletów. 

Bramy wejściowe otwieramy o godzinie 12.00. Przy bramach funkcjonować będzie służba informacyjna, która w razie problemów pokieruje do odpowiedniego wejścia czy też wskaże kasy, gdzie nie ma kolejek do zakupu biletów. W razie pytań zachęcamy do tego, żeby zwracać się z pytaniami do naszej służby.

– Elektroniczny system wejść na mecz z PGG ROW Rybnik mieć będzie pełną funkcjonalność, weryfikowany będzie rodzaj biletu, na który wchodzi dany kibic na stadion. W przypadku stosowania biletu dziecięcego lub ulgowego, a nie posiadania prawa do posługiwania się taką wejściówką wejście na stadion nie będzie możliwe. Kibic zostanie cofnięty, a skasowany bilet nie podlega wymianie!

– Jeśli kibic z różnych powodów chce odsprzedać zakupiony w przedsprzedaży bilet i robi to za pośrednictwem social mediów czy witryn z ogłoszeniami prosimy, aby nie publikować tam zdjęcia sprzedawanego biletu zawierającego kod kreskowy – nieuczciwy kibic może takie zdjęcie pobrać na swój telefon i na tej podstawie wejść na stadion. Kolejne odbicie tego samego biletu nie będzie możliwe. Kod kreskowy na ogłoszeniu należy zamazać na zdjęciu, ewentualnie poglądową fotografię wykonać tak, aby nie pokazywać go całego.

Wejście na trybunę odbywa się poprzez mały kołowrotek zlokalizowany obok wejść na sektor C

– Programy meczowe w cenie 10 zł dostępne będą w sobotę i niedzielę w kasach, w sklepach Manekin oraz na stoisku z pamiątkami (po wejściu na stadion, przy budynku szkółki żużlowej)

Dla przypomnienia film instruktażowy – obsługa elektronicznego systemu wejść (realizowany przed inauguracją sezonu ze Zdunek Wybrzeżem Gdańsk):

Tekst: Radosław Majewski